آخرین اخبار کاشان

پروتکل‌های بهداشتی همچنان در برخی مدارس کاشان رعایت نمی‌شود

وبکا نیوز

مسعود دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، با بیان اینکه متاسفانه در برخی مدارس همچنان پروتکل‌های بهداشتی رعایت نمی‌شود اظهار داشت: ما تمام نکات بازدیدها از مدارس را به صورت رسمی به آموزش و پرورش اعلام می‌کنیم و نکات هر مدرسه و آموزشگاه به آموزش و پرورش ابلاغ می‌شود.

وی با بیان اینکه امیدواریم با همکاری آموزش و پرورش مشکلات یاد شده در مدارس کاشان رعایت نمی‌شود، افزود: مشکلاتی که در برخی مدارس کاشان وجود دارد عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، عدم گندزدایی به موقع، عدم استفاده از ماسک توسط معلمان، عدم رعایت زمان کلاس، عدم خود اظهاری سلامت و عدم نصب پوستر است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشان با بیان اینکه سیاست ما آن است که موارد و بازدیدهای مشاهده شده به مدیریت آموزش و پرورش ابلاغ می‌شود، ابراز داشت: کارشناسان ما به صورت شفاهی به کارشناس بهداشت مدارس موارد را یادآور می‌شوند اما به صورت رسمی به آموزش و پرورش ابلاغ می‌شود.

وی با بیان اینکه برخی مسائل نه تنها به مدرسه بلکه در سطح بالاتر مربوط به کمبود در سطوح شهرستانی و یا بالاتر مربوط است، گفت: بر اساس آمار ارائه شده آمار افراد بستری شده در بیمارستان شهید بهشتی شهرستان کاشان از مرز 100 نفر گذشت و به 106 بیمار حاد تنفسی رسیده است که 25 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه قرار دارند.

دهقانی با بیان اینکه لازم است تا پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی بیش از پیش رعایت شود، تصریح کرد: ماسک زدن باعث می‌شود تا حد زیادی از جلوی انتشار شیوع ویروس کرونا گرفته شود و به قطع زنجیره انتقال کمک شایانی می‌کند و بر همین اساس از تمامی شهروندان درخواست داریم تا پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

انتهای پیام/801/ح

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید