آخرین اخبار کاشان

90 درصد پروژه‌های سلامت کاشان خیرساز است

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، حسین نیکزاد صبح امروز در جمع خیران سلامت با بیان اینکه کار خیر‌ان در کاشان سابقه طولانی دارد، اظهار داشت: بیش از 90 درصد از پروژه‌های سلامت در کاشان خیرساز است و این نشان‌دهنده فعالیت بالای خیران در حوزه سلامت است در حالی که افراد خیر در بسیاری از حوزه‌های مختلف فعال هستند.

وی با بیان اینکه کاشان و آران و بیدگل یک مجمع خیرین سلامت دارد، افزود: ساماندهی خیران و هدایت کمک‌ها به سمت پروژه‌های اولویت‌دار از جمله اهداف تشکیل مجمع خیران سلامت شهرستان کاشان است به نحوی که در احداث و تکمیل مراکز درمانی و در حوزه‌های آموزش و دیگر حوزه‌های مورد نظر حضور فعال دارد.

رئیس مرکز خیرین سلامت شهرستان کاشان ضمن اشاره به نظارت و پیگیری مشکلات خیران در طول ارائه خدمات خود گفت: در سال 84 این مجمع تشکیل شد و با تشکیل مجمع خیران سلامت کشوری این اقدامات رسمیت گرفت به نحوی که بیش از 55 پروژه درمانی از سال 87 آغاز شده که که بسیاری از پروژه‌ها افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است.

وی با بیان اینکه در سال جاری بیش از 13.5 میلیارد تومان خیران تجهیزات درمانی تهیه و اهدا کردند، گفت: خیران در هر زمینه‌ای احساس کنند حضور پیدا می‌کنند و مهم آن است که مجمع خیرین سلامت با هماهنگی ریاست دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اولویت بندی اقدام به فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام/801/ ع

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید