آخرین اخبار کاشان

عدم تخصیص بودجه به کاشان به بهانه منطقه برخوردار هدف‌گذاری غیردقیق است

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، علی اکبر مرتضایی بعد از ظهر امروز در جمع رئیس و کارکنان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کاشان ضمن اشاره به اهمیت محیط زیست و حفاظت از آن اظهار داشت: صنعتی شدن جوامع موجب تحت تاثیر قرار گرفتن محیط زیست می‌شود و از این رو حفاظت از آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

وی ضمن اشاره به گستره زیاد محیط زیست منطقه کاشان در راستای حفظ و صیانت از آن افزود: با وجود آنکه کاشان متراکم‌ترین نقطه صنعتی کشور محسوب می‌شود و شهرک‌های صنعتی متعددی در این منطقه وجود دارد اما با تلاش‌های صورت گرفته این منطقه همچنان برای زندگی مطلوب است.

فرماندار شهرستان کاشان با بیان اینکه احتساب کاشان به عنوان منطقه برخوردار سبب عدم تخصیص بسیاری از اعتبارات به آن می شود، ابراز داشت: این هدفگذاری غیردقیق است چراکه اداره‌ای همچون اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کاشان بر اساس اظهارات مسئولان دارای کمبودهای شاخصی در حوزه‌های مختلف است.

وی با بیان اینکه محیط زیست به صورت مستقیم و غیرمستقیم به زندگی جوامع مرتبط است، گفت: وجود گستره جغرافیایی وسیع موجب بروز مشکلات مختلفی شده است و بر همین اساس تلاش شده است در یک سال گذشته از طریق آمایش سرزمین این نقیصه برطرف شود.

انتهای پیام/801/ ز

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید