آخرین اخبار کاشان

200 مرکز و مدرسه در جشن عاطفه‌های کاشان مشارکت دارند

وبکا نیوز

امیرحسین شیخ استرکی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، ضمن اشاره به اجرای جشن عاطفه‌ها در شهرستان کاشان اظهار داشت: با اجرایی شدن جشن عاطفه‌ها در شهرستان کاشان چهار پایگاه در سطح شهر برپا شده و آماده دریافت کمک‌های غیرنقدی و نقدی همشهریان است.

وی با بیان اینکه 10 مرکز نیکوکاری تحت نظارت کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کاشان نیز در جشن عاطفه‌ها مشارکت دارند، افزود: این مراکز در شهرها و روستاهای شهرستان کاشان نظیر جوشقان قالی، نیاسر، برزک، قمصر و دیگر مراکز نیکوکاری در سطح شهرستان کاشان حضور فعال دارند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کاشان با بیان اینکه جشن نیکوکاری طی دو روز در سطح شهرستان کاشان فعال است، ابراز داشت: مدارس شهرستان کاشان نیز در این زمینه مشارکت دارند به نحوی که 186 مدرسه در این زمینه فعالیت دارند.

وی با بیان اینکه مدارس فعال در این زمینه از طریق فضای مجازی والدین دانش‌آموزان را به حضور در جشن عاطفه‌ها دعوت می‌کنند، گفت: پس از جمع‌آوری وجوهات نقدی و غیرنقدی مدیر مدرسه تمامی وجوهات را میان دانش‌آموزان نیازمند همان مدرسه هزینه می‌کند.

شیخ‌استرکی ضمن تاکید بر اهدای وجوهات غیرنقدی نو تصریح کرد: به منظور حفظ تکریم و شأنیت نیازمندان لازم است تا شهروندان اقلام غیرنقدی خود در این جشن را در بالاترین کیفیت و تا حد امکان نو اهدا کنند و یا می‌توانند وجه نقدی آن را پرداخت کنند.

انتهای پیام/801/ی

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید