آخرین اخبار کاشان

کاشان| حذف برنامه تربیت معلمان هنرستان به سیستم آموزشی خسارت زد/نقش بی‌بدیل خیران در توسعه آموزش کشور

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، آیت‌الله عباسعلی سلیمانی ظهر امروز در دیدار با رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور ضمن اشاره به آیات و روایات در خصوص اهمیت فرهنگ تشکر اظهار داشت: متاسفانه به فرهنگ به صورت شایسته پرداخت نشده است و بر همین اساس در مقطعی از زمان هنرستان‌ها را حذف کردیم و روزی تربیت دبیر فنی را حذف کردیم در حالی که مراکز تربیت دبیر فنی وجود داشت.

وی با بیان اینکه بخش عمده زیرساخت‌های جامعه به معلم و استاد بستگی دارد، افزود: ما مغزهای فرزندان خود به عنوان متولیان جامعه به چه کسی سپردیم و با وجود اخلاص و فداکاری اگر بنا باشد گزارش دهیم خروجی مدارس تا چه میزان موفق بودیم متوجه می‌شویم یک مقدار در مدیریت اشتباهاتی داشتیم که در حوزه دانشگاه فرهنگیان این اشتباهات جدی بود که به نوعی خیانت است.

نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان به معنی امید و تامین نیازهای واقعی ابراز داشت: زمانی که تربیت معلمان هنرستان را حذف کردیم و خسارات نمایان شد در زمان جبران هزینه زیادی را متحمل شدیم که لازم است در این زمینه بیش از پیش تلاش شود.

وی با بیان اینکه بخش عمده‌ای از تربیت فرزندان ما به خانه مربوط است، گفت: در هر کجا که دولت از هزینه‌ها باز ماند خیران روی کار آمدند و به کمک دولت آمده و در عمران و آبادانی کشور از مال خود گذشتند.

انتهای پیام/801/ی

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید