آخرین اخبار کاشان

فرمانده سپاه کاشان: مسئولان از تحریف و فراموشی اولویت‌ها حذر کنند

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، سرهنگ کریم اکبری شامگاه دوشنبه در مسجد صفاری کاشان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: دشمنان اسلام به ویژه آمریکا و صهیونیسم در طول این چهل سال در گوشه رینگ ضرباتی را خورده و می‌خورد و با توکل و ایمان و اقتدار و با تاسی به شهدا و امامان وعده الهی مبنی بر پیروزی مستضعفان محقق می‌شود.

وی ضمن اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر وظیفه مهم آحاد مردم افزود: وظیفه اصلی ما جلوگیری از تحریف تاریخ است و رهبر معظم انقلاب در یکی از اعیاد نیز در این باره تاکید داشتند؛ تحریف به معنی دادن آدرس غلط و جابجایی اولویت‌ها است و امروز کشور ما نیاز به پرداختن به واقعیت و اولویت دارد.

فرمانده سپاه کاشان با بیان اینکه کشور در حوزه‌های مختلف رسانه، اقتصادی و غیره در حال مبارزه است، ابراز داشت: امروز دشمن کشور را بمباران فرهنگی کردند و امروز در عرصه رسانه جنگی تمام عیار  را انجام داده و می‌دهند و آنچه که باید سرلوحه قرار دهیم آن است که خود گرفتار تحریف نشویم.

اکبری ضمن اشاره به شهادت شهید مطهری و بهشتی تصریح کرد: امروز هم در جامعه خود باید مواظب باشیم دچار تحریف دشمن نشویم و اولویت‌های خود را فراموش نکنیم چراکه خانواده‌های شهدا فرزندان خود را تقدیم نظام کردند تا ما دچار تحریف و فراموشی اولویت‌ها نشویم؛ امروز در برابر بسیاری مسائل صبر می‌کنیم اما این صبر آگاهانه و با بصیرت است چراکه امروز اولویت مسائل معیشتی و اقتصاد است.

وی با بیان اینکه مادران شهید نه به خاطر شهادت فرزندشان بلکه به خاطر وضعیت حجاب و عفاف امروز جامعه می‌گریند، گفت: امروز آقایانی در برخی مسئولیت‌ها تبلیغ دوچرخه سواری بانوان می‌کنند؛ آیا این مشکل جامعه است؟ دوچرخه سواری بد نیست اما مسئولی که از امکانات دولتی استفاده می‌کند و ترویج بی بند و باری می‌کند از درب اتاق خود بیرون بیایید و برای بانوان محلی مناسب ایجاد کنید تا بتوانند دوچرخه سواری کنند.

فرمانده سپاه کاشان با بیان اینکه این موارد مصداق آدرس غلط دادن است، تاکید کرد: هر زمان حرف از عفاف و حجاب زده می‌شود می‌گویند باید کار فرهنگی انجام داد و حال باید سوال شود بودجه‌های فرهنگی کجا خرج می‌شود و چه میزان از آن خرج جوانان ما شده است در حالی که مسئولان باید گزارش بدهند.

وی با بیان اینکه نه جوانان بلکه افرادی که این خط ها را می‌دهند باید پاسخگو باشند، افزود: همان افرادی که از آبشخور سایت‌ها و مجموعه‌های خارج از کشور خط می‌گیرند بدانند که بر اساس فرمایش سردار سلیمانی ما ملت امام حسین(ع) هستیم نمی‌گذاریم دین و ایمان ما تحت تاثیر قرار بگیرد.

انتهای پیام/801/ ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید