آخرین اخبار کاشان

گزارش ویدئویی| رزمنده دفاع مقدس: مدیریت کلاسیک دردی از جامعه دوا نمی‌کند/ لزوم حضور میدانی مسئولان در رفع مشکلات

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، به‌مناسبت هفته دفاع مقدس خبرگزاری تسنیم با یادگاران هشت سال دفاع مقدس به گفت‌و‌گو نشسته است و آنان برای ما ابعاد مختلفی را تشریح و تبیین می‌کنند.

حسین ربانی یکی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس کاشانی است که تسنیم به‌مناسبت فرا‌رسیدن هفته دفاع مقدس با وی به گفت‌وگو نشسته است.

وی در گفت‌وگو با تسنیم، با بیان اینکه آنچه که باید به آن پرداخت شود، موضوع فرهنگ دفاع مقدس است، اظهار داشت: خاطرات دفاع مقدس در قالب‌های مختلف فیلم، نوشته، داستان، کتاب و حتی در اذهان رزمندگان تا به امروز حفظ شده است.

این رزمنده کاشانی با بیان اینکه فرهنگ دفاع مقدس در جامعه شدیدا احساس می‌شود، افزود: یقینا آن روالی که در بحث دفاع مقدس بود امروز نیز در جامعه باشد بسیار تاثیرگذار است و اگر رهبر بر روی جهادی کار کردن تاکید دارند، این مهم نیاز جامعه است چراکه ایشان در بسیاری از عملیات ها بوده و از نیاز امروز با خبر است.

وی دفاع مقدس را یک دانشگاه دانست و ابراز داشت: برای جوان‌های امروز که فقط با فیلم و کتاب از دفاع مقدس شنیدند تصور واقعیات دفاع مقدس شاید سخت باشد؛ در دوران دفاع مقدس آنچه را که قبلا می‌خواستند به ما بیاموزند در عمل تجربه کرده بودند.

ربانی با بیان اینکه بسیاری از شهدای ما قبل از آنکه به ما درسی بدهند، خودشان آن را تجربه کردند، گفت: در جامعه امروز این مشکل وجود دارد که مسیری برای خود ترسیم می‌کنیم و فقط روی کاغذ می‌آوریم و از قبل نرفتیم موانع را احصاء کنیم در حالی می‌توان دیگران را راهنمایی کرد که خود قبلا تجربه کرده باشیم.

وی با بیان اینکه جهادی بودن و میدانی کار کردن یکی از تجربیات دفاع مقدس است، تصریح کرد: ما امروز بیش از پیش به این موضوع احتیاج داریم و مدیریت‌های کلاسیک و کتابی تا حدی می‌تواند مشکل جامعه را حل کند اما آن زمان می‌توانیم موفقیتی کسب کنیم که به صورت میدانی وارد عمل شویم.

انتهای پیام/801/ ع

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید