آخرین اخبار کاشان

مزاحم تلفنی آتش نشانی کاشان به ۶ ماه حبس محكوم شد

وبکا نیوز

مزاحم تلفنی آتش نشانی کاشان به ۶ ماه حبس محكوم شد

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشان گفت: فردی كه در تماس‌های متعدد با سامانه ‌125 کاشان باعث ایجاد مزاحمت و اخلال در عملكرد این سامانه شده بود با حكم مرجع قضایی به 6 ماه حبس تعزیری محكوم شد.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، محمد علی پیراسته مدیرعامل سازمان آتش نشانی کاشان بیان كرد: به دنبال تماس‌های متعدد فردی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی کاشان و ایجاد مزاحمت برای مركز پیام فرماندهی پیگیری موضوع در دستور كار بخش حراست و حقوقی این سازمان قرار گرفت.

وی افزود: قاضی دادگستری پس از تحقیقات مقدماتی و بررسی گزارش دستگاههای مختلف حكم به دستگیری مالك تلفن همراه مورد نظر داد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشان گفت: جلسه رسیدگی به این پرونده تشكیل و دادگاه با توجه به مستندات متعدد، مالك تلفن را به جرم مزاحمت تلفنی برای سامانه ۱۲۵ به ۶ ماه حبس تعزیری محكوم كرد.

مدیر عامل سازمان یادآوری كرد: طبق ماده ۶۴۱ قانون مجازات اسلامی مزاحمان تلفنی سامانه ‌های خدماتی نظیر ۱۱۰ و ۱۲۵ كه باعث ایجاد اختلال در خدمات رسانی به شهروندان در عرصه‌ های مختلف شوند مجرم شناخته شده و به سه ماه تا یكسال حبس محكوم می شوند.

محمد علی پیراسته توصیه كرد: شهروندان از تماس غیر ضروری و ایجاد مزاحمت برای سامانه ۱۲۵ آتش نشانی بپرهیزند زیرا این كار در زمان وقوع حوادث و سوانح باعث تاخیر در دسترسی شهروندان به امدادگران این سازمان و اخلال در خدمت رسانی می شود.

وبکانیوز

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید