آخرین اخبار کاشان

کاشان| مدیر توانا با مردم و بیت‌المال بازی نمی‌کند

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، محمدرضا اسلامی‌تبار صبح امروز در جمع دانش‌آموزان کاشانی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس به چند دلیل به این نام نامیده می‌شود؛ اول این مدافعان مقدس بودند و شهدا باارزش‌ترین افراد از تمامی جنبه‌ها هستند.

وی با بیان اینکه اگر بخواهیم ارزش شهدا را بدانیم باید وصایای آنان را بخوانیم، افزود: شهدا سراسر اخلاص، معرفت، بصیرت و آگاهی هستند و بر همین اساس امام راحل فرمودند وصایای شهدا انسان را می‌لرزاند؛ صدام همواره در طول هشت سال جنگ تحمیلی لباس نظامی به تن داشت اما در جنگ با کویت لباس شخصی پوشیده بود و زمانی که دلیلش را پرسیدند گفت که در جنگ با کویت مردی را جلوی خود ندیدم.

امام جمعه موقت کاشان با بیان اینکه اهداف جنگ تحمیلی مقدس بود، ابراز داشت:: دفاع از ایمان، قرآن، استقلال و آزادگی کشور و ناموس از اهداف دفاع مقدس بود؛ با مطالعه تاریخ، ایران در طول چند قرن اخیر جنگ‌های متعددی داشته است که به دلیل بی‌کفایتی قسمتی از ایران جدا می‌شد به نحوی که افغانستان و قسمتی از پاکستان از آن ایران بود.

وی با بیان اینکه جنگ ایران و عراق در حقیقت یک جنگ جهانی بود، گفت: ما از 30 کشور در هشت سال جنگ تحمیلی اسیر داشتیم و ابرقدرت‌ها علیه ما بود و ایران مظلومانه و غریبانه جنگید و برای اولین بار در طول تاریخ اجازه ندادیم یک وجب خاک کشور در دست دشمن باشد.

اسلامی‌تبار با بیان اینکه تلاش‌های امروز دشمن نشانه دریوزگی و درماندگی آنان است، تصریح کرد: قدرت نظامی امروز ایران موضوع کوچک و کمی نیست؛ اگر دشمن بتواند حمله کند یک ثانیه معطل نمی‌کند در حالی که این اقتدار نظامی ریشه در دفاع مقدس دارد.

وی با بیان اینکه به شهدا بدهکار هستیم، تاکید کرد: در عین حال که بدهکار شهدا هستیم میراث‌دار آنان نیز هستیم و نباید از این موضوع به راحتی عبور کرد؛ یکی از اهرم‌های قدرت یک کشور مدیریت قوی است و امروز مردم ما موضوع مدیریت قوی و ضعیف را به خوبی می‌فهمند.

امام جمعه موقت کاشان با بیان اینکه ملت قوی مدیران قوی دارد، افزود: مدیران کشور از همین دبستان‌ها و دبیرستان‌ها هستند و بر همین اساس دانش‌آموزان باید خوب درس بخوانند؛ مدیر خوب، کاربلد، متعهد و پاکدست است و با مردم و بیت‌المال بازی نمی‌کند و تفکر انقلابی دارد و ما امروز به این مدیران احتیاج داریم.

وی ضمن اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مورد دفاع مقدس و تعبیر ایشان به گنجینه با ارزش نسبت به هشت سال جنگ تحمیلی گفت: دفاع مقدس همچون قرآن و عاشورا یک گنجینه با ارزش هستند اگرچه عاشورا و قرآن بالاتر است و بر همین اساس دشمن می‌خواهد آن را خاموش و از نورافشانی آن جلوگیری کند و ما وظیفه داریم نگذاریم این فداکاری‌ها فراموش شود.

انتهای پیام/801/ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید