آخرین اخبار کاشان

اوج‌گیری کرونا در کاشان

اوج‌گیری کرونا در کاشان، مسئولین را به برگزاری نشست فوق العاده واداشت
به دنبال سیر صعودی بیماری کرونا در مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی کاشان و لزوم اتخاذ تدابیر لازم برای مقابله با آن، نشست فوق العاده ستاد کنترل و مدیریت بیماری کرونا در بیمارستان به ریاست دکتر شریف سرپرست این مرکز برگزار شد.
 دکتر محمدرضا شریف سرپرست بیمارستان درباره این خبر افزود: روز سه شنبه ۲۷ خرداد ماه ۹۹ ، با توجه به افزایش بیماران مبتلا به کرونا در این مرکز و افزایش موارد مثبت آزمایش های کوید ۱۹ ، جلسه فوق العاده ستاد کرونای بیمارستان با حضور همه اعضا برگزار شد.
وی درباره افزایش بیماران مبتلا به کرونا در این مرکز هشدار داده و خاطر نشان کرد : بحث کروناویروس بسیار جدی است و به همه همشهریان توصیه می شود با حفظ آرامش و توجه به مسائل بهداشتی از قبیل فاصله‌گذاری اجتماعی، شستن مداوم و صحیح دست ها ، استفاده از ماسک و عدم حضور در تجمعات غیر ضروری در جهت پیشگیری از شیوع مجدد بیماری تلاش نمایند.
دکتر شریف بیان داشت: همه مسئولین و کادر بهداشت و درمان باید با تمام ظرفیت برای مقابله با افزایش بیماری بسیج شوند و هماهنگی های لازم در این خصوص انجام شود.
دانشگاه علوم پزشکی کاشان امروز اعلام کرد با بستری ۷ بیمار جدید، تعداد بیماران بستری مبتلا به کووید ۱۹ در کاشان به ۳۸ نفر رسیده است.
.
   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید