آخرین اخبار کاشان

کاشان| کشور دچار بحران مدیریت آب است

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، آیت‌الله عباسعلی سلیمانی بعد از ظهر امروز در دیدار با مدیرعامل و کارمندان آبفای کاشان با بیان اینکه ایران دچار بحارن مدیریت آب است، اظهار داشت: ایران به دلیل بحران در مدیریت آب دچار کمبود شده در حالی که ایران دارای بحران آب نیست.

وی ضمن تاکید بر استفاده حداکثری از منابع آب موجود افزود: کاشان شهری صنعتی است و بر همین اساس لازم است حداکثر استفاده از منابع آب صورت پذیرد در حالی که قطعا با وجود صنایع یک لیتر پساب تصفیه خانه شهرستان کاشان بدون مشتری نیست که نشان می‌دهد باید از آب و پساب آن حداکثر استفاده را کرد.

نماینده ولی فقیه در کاشان ضمن اشاره به تمرکز دولت بر روی طرح‌های زیرساختی در حوزه آب ابراز داشت: متاسفانه کمبود آب باعث شده است تا بسیاری از پروژه‌های حوزه آب اجرایی نشود و بر همین اساس لازم است تا مسئولان تمام تلاش خود را برای استفاده حداکثری از آب داشته باشند.

وی ضمن تاکید بر پیش بینی و تدوین برنامه‌ها در حوزه آب ویژه دهه‌های آینده گفت: اقدامات صورت گرفته در حوزه مدیریت آب در شهرستان کاشان شایسته تقدیر است و یکی از این موضوعات تحت پوشش قرار گرفتن 45 درصد از شهرستان کاشان زیر پوشش شبکه جمع‌آوری فاضلاب نمونه‌ای از این اقدامات است.

انتهای پیام/801/ ع

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید