آخرین اخبار کاشان

کاشانی‌ها بیش از 4 میلیارد ریال در جشن عاطفه‌ها کمک کردند/تداوم جشن عاطفه‌ها تا 11 مهر

وبکا نیوز

امیرحسین شیخ استرکی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان ، ضمن اشاره به شروع جشن عاطفه‌ها در شهرستان کاشان از 15 شهریور اظهار داشت: این جشن امسال همزمان با شروع مدارس کار خود را آغاز کرد و با برپایی پایگاه‌ها و مشارکت مدارس کمک‌های نقدی و غیرنقدی جمع‌آوری شد.

وی با بیان اینکه در سال جاری اداره پست شهرستان کاشان نیز در برگزاری جشن عاطفه‌ها طی قراردادی مشارکت دارد، افزود: تاکنون چهار میلیارد و 200 میلیون ریال کمک‌های نقدی و غیرنقدی شهروندان جمع‌آوری شده است که این مهم نشان‌دهنده مشارکت بالای شهروندان در کمک به دانش‌آموزان نیازمند است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کاشان با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها تا 11 مهرماه در این شهرستان ادامه دارد، ابراز داشت: شهروندان می‌توانند کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را در پایگاه مستقر در اداره پست شهرستان کاشان واقع در میدان 15 خرداد اهدا کنند.

وی ضمن تاکید بر حفظ شأنیت و کرامت نیازمندان گفت: به منظور حفظ شأنیت و شخصیت نیازمندان شهروندان برای اهدای اقلام غیرنقدی لازم است تا از بهترین محصولات و در تا حد ممکن اجناس نو باشد و کمک‌های نقدی خود را نیز می‌توانند از راه‌های اعلام شده واریز کنند.

انتهای پیام/801/ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید