آخرین اخبار کاشان

مرحله سوم کمک مومنانه با توزیع اقلام حمایتی و طبخ غذای گرم در آران و بیدگل ادامه دارد

وبکا نیوز

سرهنگ حسین فخرل در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در آران و بیدگل، ضمن عرض تسلیت به مناسب فرا رسیدن اربعین حسینی اظهار داشت: رزمایش سراسری کمک مومنانه در مرحله سوم با توزیع بسته‌بندی غذایی، طبخ غذای گرم، توزیع کفش ویژه نیازمندان و بسته‌های لوازم‌التحریر ادامه دارد.

وی با بیان اینکه در مرحله سوم موکب‌های منطقه آران و بیدگل مشارکت و حضور فعال و چشمگیری دارند، افزود: در این مرحله با مشارکت شهروندان، خیران و موکب‌های منطقه آران و بیدگل حداقل سه هزار بسته‌بندی حمایتی تهیه و میان نیازمندان توزیع می‌شود.

فرمانده سپاه آران و بیدگل از طبخ حداقل پنج هزار پُرس غذایی گرم خبر داد و ابراز داشت: در مرحله سوم گام دوم رزمایش سراسری کمک مومنانه با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته 400 جفت کفش تهیه شده و میان نیازمندان آران و بیدگلی توزیع می‌شود.

وی ضمن اشاره به توزیع 100 بسته‌بندی لوازم‌التحریر ویژه دانش‌آموزان نیازمند آران و بیدگلی گفت: در ادامه مرحله دوم از گام دوم رزمایش سراسری کمک مومنانه 100 بسته لوازم‌التحریر ویژه دانش‌آموزان نیازمند تهیه و میان دانش‌آموزان توزیع می‌شود در حالی که پیش از آن 500 بسته لوازم‌التحریر نیز تهیه و توزیع شده بود.

فخرل ضمن درخواست از آحاد شهروندان آران و بیدگلی نسبت به مشارکت در مرحله سوم از گام دوم رزمایش سراسری کمک مومنانه تصریح کرد: در مرحله سوم بسیج سازندگی سپاه آران و بیدگل با مشارکت خیران، موکب‌ها و آحاد مردم نسبت به تهیه و توزیع بسته‌بندی حمایتی و طبخ غذای گرم اقدام می‌کند.

انتهای پیام/801/ ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید