آخرین اخبار کاشان

وضعیت شیوع کرونا در کاشان از اسفندماه وخیم‌تر شده است

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، سیدجواد ساداتی‌نژاد بعد از ظهر امروز در حاشیه عیادت از بیماران کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان اظهار داشت: واقعیت آن است که امروز وضع کاشان و آران و بیدگل از اسفند بدتر است در حالی که میزان بیماران بدحال در اسفند هفت درصد بوده اما امروز 14 درصد است.

وی با بیان اینکه کاشان از نظر سرانه بستری بعد از شهر قم در رتبه دوم قرار دارد، افزود: پرسنل و پرستاران بیمارستان‌ها محدود است و بر همین اساس از مادران کاشان و آران و بیدگلی درخواست دارم تا نظارت بیشتری بر فرزندان خود داشته باشند چراکه شرایط کاشان هیچ تفاوتی نسبت به اسفند و فروردین ندارد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس با بیان اینکه از مردم عاجزانه درخواست داریم تا بیش از پیش پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند، ابراز داشت: آمار فوتی‌ها در منطقه کاشان و آران و بیدگل اصلا خوب نیست و این آمار در حال افزایش است.

وی با بیان اینکه نباید اجازه ندهیم که حجله‌ها مجددا به سر کوچه‌ها برگردد، گفت: هیچ کس غیر از مردم نمی‌تواند به کادر درمان کمک کند و بر همین اساس لازم است تحت هر شرایطی از ماسک استفاده کنند و خیران نیز که پیش از پیش گُل کاشتند مجددا به دانشگاه علوم پزشکی نگاه ویژه‌ای داشته باشند.

ساداتی‌نژاد با بیان اینکه اطلاعاتی که عوامل بهداشت و درمان به شهروندان ارائه می‌دهند، صادقانه‌ترین و دقیق‌ترین آمار است، تصریح کرد: این اطلاعات در راستای حفظ سلامت شهروندان است و بر همین اساس آنچه که عوامل بهداشت و درمان ارائه می‌دهند مردم به عنوان یک واجب به آن عمل کنند.

انتهای پیام/801/ ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید