آخرین اخبار کاشان

صنوف تهدیدکننده سلامت شهروندان در نطنز پلمب می‌شوند

وبکا نیوز

علی شریفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در نطنز، با اشاره به وضعیت شیوع ویروس منحوس کرونا در این شهرستان اظهار داشت: شهرستان نطنز هم اکنون در وضعیت زرد قرار دارد و مردم بدون توجه به رنگ وضعیت با رعایت شدید پروتکل‌های بهداشتی، کادر درمانی را در مقابله با  کرونا یاری کنند.

وی با بیان اینکه بی‌توجهی مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی عواقب جبران ناپذیری را به دنبال دارد، تصریح کرد: مردم این روزها از رفتن به پارک‌ها، شرکت در هرگونه تجمع و از این قبیل کارها به شدت خودداری کنند و مردم اگر نکات و توصیه‌های بهداشتی را رعایت نکنند وضعیت از این هم بدتر می‌شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نطنز ضمن تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی تصریح کرد: از مردم درخواست داریم تا استفاده از ماسک به هنگام خروج از خانه تا برگشت به منزل و رعایت فاصله‌گذاری را جدی بگیرند.

وی در ادامه از آزمایش تست مثبت سه تن از پرسنل بهداشت و درمان شهرستان نطنز به کرونا خبر داد و‌ گفت: بر اساس آزمایشات تشخیصی از 21 نمونه ارسالی تعداد 11 نمونه کرونا مثبت گزارش شده است و متاسفانه در شبانه روز گذشته چهار نفر از بخش مرکزی نطنز، چهار نفر از بخش بادرود و سه نفر ازشهر طرق رود به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان نطنز ضمن اشاره به فرا رسیدن فصل پاییز و خاص بودن شرایط فعلی تصریح کرد: پاییز سختی را پیش رو داریم و از عموم‌ شهروندان درخواست داریم‌ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی پرسنل بهداشت ودرمان را یاری کنند .

وی به آخرین آمار و ارقام ویروس کرونا در شهرستان نطنز اشاره کرد و تاکید کرد: در حال حاضر تعداد افراد بستری در بیمارستان خاتم‌الانبیای شهرستان نطنز و فاطمیه بادرود و دیگر بیمارستان‌ها 9 نفر است و 18 نفر نیز در انتظار جواب تست خود هستند.

وی افزود: در ایام بیماری کرونا بسیاری از بازاریان و کسبه با بازرسان شبکه بهداشت و درمان همکاری و تعامل بسیار خوبی داشتند و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به سلامت خود و شهروندان کمک کردند که جای تقدیر دارد.

شریفی گفت : توجه به سلامت مردم در اولویت برنامه‌ریزی‌ها قرار دارد و اصنافی که با وجود صدور اخطاریه‌های قبلی و آموزش کارشناسان بهداشت محیط، پروتکل‌های بهداشتی را برای خود و مراجعان رعایت نکنند و سلامت شهروندان را به خطر بیندازند، تعطیل می‌شوند.

انتهای پیام/804/ ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید