آخرین اخبار کاشان

تنها مکان مورد تائید هیئت دوچرخه سواری کاشان برای دوچرخه سواری بانوان استادیوم ورزشی بزرگ کاشان است

رئیس هیئت دوچرخه سواری کاشان:

تنها مکان مورد تائید هیئت دوچرخه سواری کاشان برای دوچرخه سواری بانوان استادیوم ورزشی بزرگ کاشان است
رئیس هیئت دوچرخه سواری کاشان گفت: تنها مکان مورد تائید هیئت دوچرخه سواری کاشان برای دوچرخه سواری بانوان استادیوم بزرگ و 15 هزار نفری شهر است.
علی دهقانی در گفت و گو با خبرنگار اهل کاشانم با اشاره به اینکه هیئت دوچرخه سواری کاشان برنامه های متعدد آموزشی برای توسعه ورزش دوچرخه سواری به خصوص در بین بانوان دارد، اظهار داشت: به این منظور استادیوم بزرگ ۱۵ هزار نفری شهر کاشان برای بانوان علاقمند به رشته دوچرخه سواری در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه بانوان زیر نظر هیئت دوچرخه سواری کاشان برای حضور در استادیوم بزرگ شهر باید دوچرخه های خود را با اتومبیل حمل کرده و به استادیوم ۱۵ هزار نفری کاشان برای ورزش منتقل کنند، ابراز داشت: بانوان علاقمند به دوچرخه سواری در ورزشگاه بزرگ کاشان زیرنظر خانم کامیاب آموزش و یا تمرین داده می شوند.
رئیس هیئت دوچرخه سواری کاشان با اشاره به اینکه دوچرخه سواری بانوان در معابر عمومی مورد تائید این هیئت نیست، تصریح کرد: در صورتی که هرگونه فعالیت دوچرخه سواری در سطح معابر عمومی توسط بانوان انجام شود، هیئت دوچرخه سواری کاشان از پذیرش تبعات حقوقی آن معذور و تمامی تبعات آن متوجه شخص دوچرخه سوار و هماهنگ کننده خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه حدود ۱۷ نفر زیر نظر هیئت دوچرخه سواری کاشان فعالیت می کنند، بیان داشت: حدود نیمی از این افراد به صورت حرفه ای در حال دوچرخه سواری هستند.
دهقانی با بیان اینکه بیش از ۸۰درصد فعالیت های هیئت دوچرخه سواری کاشان در قالب قهرمانی است، یادآور شد: در حوزه آموزش دوچرخه سواری نیز فعالیت های این هیئت به خصوص برای بانوان زیر نظر خانم کامیاب که مورد تائید اداره ورزش و جوانان است، انجام می شود.

منبع: اهل کاشانم

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید