آخرین اخبار کاشان

4740 مترمربع از اراضی دولتی کاشان رفع تصرف شد

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، مجتبی آراسته بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به رفع تصرف چهار هزار و 740 مترمربع از اراضی دولتی در کاشان اظهار داشت: این اراضی مربوطه به چهار پرونده قضایی بود که در نهایت به حکم قطعی منجر شد.

وی ضمن اشاره به جزئیات پرونده‌های مذکور افزود: پرونده نخست مربوط به بلوار امام رضا(ع) به مساحت دو هزار و 338 متر مربع و ارزش 116 میلیارد و 900 میلیون ریال بوده و پرونده دوم نیز در همین محدوده پشت مصلی بقیه‌الاعظم کاشان به مساحت یک هزار و 712 متر مربع و ارزش 13 میلیارد و 696 میلیون ریال بود.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان ضمن اشاره به جزئیات دو پرونده دیگر ابراز داشت: پرونده سوم مربوط به بلوار راوند و مساحت 530 متر مربع و ارزش 13 میلیارد و 250 میلیون ریال و پرونده آخر نیز مربوط به بلوار الهیه به مساحت 160 متر مربع به ارزش چهار میلیارد ریال بود.

وی ضمن اشاره به مشارکت یگان حفاظت اراضی استان اصفهان، عوامل انتظامی به ویژه ماموران کلانتری 14 ناجی آباد، پلیس قضایی و پیشگیری فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان گفت: با صدور احکام قطعی این اراضی اقدام به قلع و قمع شد و رفع تصرف صورت پذیرفت.

انتهای پیام/801/ش

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید