آخرین اخبار کاشان

سارقان به عنف موتورسیکلت و تلفن همراه در کاشان کمتر از 48 ساعت دستگیر شدند

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، سرهنگ حسین بساطی ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به دستگیری سارقان به عنف در شهرستان کاشان اظهار داشت: پس از وقوع چندین فقره سرقت به عنف موتورسیکلت و تلفن همراه و اعلام وصول به مرکز پلیس 110 مراتب به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت که موفق شدند با اقدامات فنی دو نفر سارق را شناسایی کنند.

وی با بیان اینکه سارقان سابقه شرارت و سرقت نیز در پرونده داشتند، افزود: این دو سارق سابقه دار با اقدامات فنی و تخصصی پلیسی و با هماهنگی دستگاه قضا در یکی از شهرهای همجوار قبل از هرگونه اقدامات مجرمانه کمتر از 48 ساعت دستگیر شدند و پس از دستگیری و انتقال به پلیس آگاهی به 11 فقره سرقت به عنف موتورسیکلت و تلفن همراه اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان ضمن بشارت به شهروندان کاشانی از دستگیری این باند سرقت ابراز داشت: سارقان در شهرهای مشهد، تهران ، دزفول، اهواز و خرم آباد نیز مرتکب سرقت شدند و شهروندان اگر شکایت یا موضوع قابل طرح دارند به پلیس آگاهی مراجعه کنند؛ این سارقان اهل استان‌های جنوبی و غیربومی بودند میانگین سنی 20 تا 25 سال است.

وی ضمن اشاره دستگیری باند دیگر سارقان به عنف تلفن همراه در شهرستان کاشان گفت: سارقان در ساعات خاص به خیابان‌های اصلی مراجعه کرده و این باند دو نفره با موتورسیکلت اقدام به سرقت به عنف تلفن همراه می‌کردند.

بساطی با بیان اینکه پس از اعلام وصول مراتب در دستور کار قرار گرفت، ابراز داشت: ماموران نیروی انتظامی شهرستان کاشان با اقدامات فنی و تخصصی دو نفر که سابقه سرقت نیز داشتند که پس از شناسایی و هماهنگی با مقام قضایی دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه این سارقان از اتباع بیگانه بودند، تاکید کرد: از تمامی شهروندان درخواست داریم که توجه ویژه به هشدارهای پلیسی داشته باشند و به خصوص بانوانی که طلا و جواهرات و تلفن همراه به دنبال دارند بیش از پیش این هشدارها را توجه کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان ضمن هشدار به صاحبان ساختمان‌های نیمه کار نسبت به حفاظت و نگهداری از اموال افزود: خوشبختانه سرقت موتور و خودرو از نظر تعداد در سطح پایین است اما باید نسبت به هشدارهای پلیسی دقت کنند و همه با هم افزایی و مشارکت شاهد کاهش بیش از پیش سرقت باشیم و این موضوع نیز به صورت جدی در حال پیگیری است و در حوزه هماهنگی و اطلاع‌رسانی به پلیس به ویژه اطلاع به موقع به پلیس نیز بسیاری از جرائم در نطفه خفه و از وقوع آن پیشگیری می‌شود.

انتهای پیام/801/ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید