آخرین اخبار کاشان

محور اردستان-اصفهان تا دهه فجر زیر بار ترافیک می‌رود

وبکا نیوز

حجت‌الاسلام سیدصادق طباطبایی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردستان، اظهار داشت: با توجه به مطالبات مردمی در خصوص مقدار باقی مانده تکمیل جاده اردستان به اصفهان این جاده نزدیک به 12 کیلومتر زیرسازی و چهار کیلومتر آن آسفالت شده و زیرسازی آن در مرحله انتهایی قرار دارد که تا اتصال جاده اصلی یک کیلومتر زیرسازی باقی مانده است.

وی با بیان اینکه این پروژه بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته زیر بار ترافیک می‌رود، افزود: آسفالت جاده اصفهان به اردستان در حال انجام است و با تمام محدودیت‌هایی که وجود دارد خوشبختانه این مجموعه در حال فعالیت بوده و از زمان‌بندی هم عقب نبوده و باید تا پایان آبان تحویل دهند که بصورت نهایی این پروژه برای دهه فجر زیر بار ترافیک می‌رود.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: استان اصفهان از ابتدای بیماری کرونا بدترین استان بوده و از روز اول استان هدف بوده و از اسفند تاکنون خیلی درگیر این موضع بوده‌اند و کادر پزشکی توانشان تحلیل رفته و بعد از خیز اول که در شهرستان اردستان انجام شد این بیماری تقریبا در شهرستان اردستان متغیر بود و تعدادی از افراد هم فوت کردند که کادر درمان تلاش دارند که مراقبت کنند که افراد بهبودی پیدا کنند.

وی ابراز داشت: بیماری کرونا سریعا سرایت پیدا می‌کند و تنوع آن زیاد بوده و خیلی از ابعاد آن ناشناخته بوده که از مردم می‌خواهیم با رعایت بهداشت و فاصله‌گذاری اجتماعی و کمتر رفت و آمد کردن در جامعه بتوانیم در شهرستان اردستان کمتر آسیب ببینیم و با توجه به فصل زمستان و گسترش این بیماری باید موضوع رعایت شود.

حجت‌الاسلام طباطبایی‌نژاد بیان کرد: کرونا هنوز پایداری خود را  حفظ کرده و در کمین مردم است که مسئولان باید  به هوش باشند و آمادگی کامل را برای آینده که وضعیت شدیدتر از این می‌شود داشته باشند.

انتهای پیام/802/ ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید