آخرین اخبار کاشان

برنامه‌های "13آبان" کاشان در فضای مجازی اجرا می‌شود

وبکا نیوز

غلامعلی عبدالرحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، ضمن اشاره به لغو مراسم 13 آبان در شهرستان کاشان اظهار داشت: بنا به توصیه کارشناسان بهداشت و درمان و به‌منظور حفظ سلامتی شهروندان، کاهش شیوع ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال ویژه برنامه 13 آبان لغو شد.

وی با بیان اینکه این تصمیم بنا بر شیوع ویروس کرونا و موج سوم این ویروس در منطقه کاشان اتخاذ شده است، افزود: در این مراسم مقرر بود سیدجواد ساداتی نژاد، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل و رئیس کمیسیون کشاورز، آب و منابع انسانی در مجلس شورای اسلامی ایراد سخنرانی داشته باشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان کاشان ضمن تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی ابراز داشت: به تمامی شهروندان توصیه می‌شود همانطور که برای حفظ سلامتی آنان وِیژه برنامه 13 آبان لغو شد در راستای قطع زنجیره انتقال و کاهش شیوع این ویروس حتما از ماسک استفاده کنند.

وی با بیان اینکه امیدواریم با کاهش شیوع ویروس کرونا مراسمات آتی را با شکوه هر چه بیشتر برگزار کنیم، گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان کاشان نیز تابع تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا است و این تصمیم نیز بنا به پیشنهاد اعضای ستاد مبارزه با کرونا اتخاذ شد. براین اساس برنامه‌های این مناسبت به صورت مجازی در منطقه دنبال می‌شود.

انتهای پیام/801/ی

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید