آخرین اخبار کاشان

گزارش تسنیم نتیجه داد؛ معابر اصلی شهرک حسن‌آباد نوش آباد پس از 15 سال آسفالت شد

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آران و بیدگل، خبرگزاری تسنیم در تاریخ 20 مرداد گزارشی از مشکلات ساکنان شهرک مسکونی حسن آباد نوش آباد با عنوان ” روایت تسنیم از مشکلات شهرک حسن‌آباد نوش‌آباد کاشان/ ساکنان بعد از 15 سال رنگ آسفالت را به خود ندیدند” منتشر کرد.

پس از انتشار این خبر سیدمهدی مردانی، رئیس شورای شهر نوش‌آباد با اعلام به خبرگزاری تسنیم از آغاز آسفالت خیابان و معابر اصلی این شهرک خبر داد؛ وی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه پیمانکار این پروژه مشخص و کار خود را نیز آغاز کرده است، اظهار داشت: مقرر شده است تا معابر اصلی شهرک حسن‌آباد آسفالت شود.

رئیس شورای شهر نوش‌آباد شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه این پروژه تقریبا 10 روز کاری زمان می‌برد، افزود: امیدواریم که شرایط مهیا و پروژه به پایان برسد تا بخشی از مشکلات شهروندان ساکن در شهرک مسکونی حسن‌آباد نوش آباد آران و بیدگل برطرف شود.

وی ضمن اشاره به وضعیت معابر فرعی شهرک حسن‌آباد نوش‌آباد شهرستان آران و بیدگل ابراز داشت: این پروژه در فاز نخست اجرایی می‌شود و معابر فرعی با تکمیل ساخت و ساز و ایجاد زیرساخت‌های لازم در فاز بعدی آسفالت می‌شود تا تمامی معابر از آسفالت برخوردار باشند.

انتهای پیام/801/ ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید