آخرین اخبار کاشان

کاشان| قانون "تمرکز اختیارات بخش کشاورزی" دوباره به وزارت جهاد تفویض شد

وبکا نیوز

سیدجواد ساداتی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، با بیان اینکه عدم اختیارات وزارت جهاد کشاورزی باعث بروز آشفتگی در بازار شده است، اظهار داشت: با بررسی گرانی‌های اخیر مشخص شد که زنجیره ای از مشکلات وجود دارد که همه آن‌ها نتیجه نقض قانون مهم ” تمرکز اختیارات بخش کشاورزی” است.

وی با بیان اینکه این اختیار در ماه‌های اخیر از وزارت جهاد کشاورزی گرفته شده بود، افزود: این اختیار به وزارت صنعت، معدن و تجارت واگذار شده بود و همین موضوع باعث شده بود که در بازار محصولات کشاورزی تا این حد دچار وضعیت آشفته شود و این روند را نیز نمی‌توانستیم متوقف کنیم.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در این شرایط نمی‌توانستیم جلوی افزایش بی رویه قیمت محصولات اساسی را بگیریم، ابراز داشت: با پیگیری‌های کمسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی بالاخره این اختیارات به وزارت جهاد برگشت.

وی ضمن اشاره به نخستین تاثیر برگشت اختیار قانون”تمرکز اختیارات بخش کشاورزی” گفت: کاهش قیمت نهاده‌های دامی نتیجه اول این اقدام بود و امیدواریم با گذشت زمان شاهد کاهش بیش از پیش قیمت‌ها در محصولات اساسی کشاورزی باشیم که این موضوع می‌تواند قیمت دیگر محصولات را روند کاهشی دهد.

انتهای پیام/801/ ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید