آخرین اخبار کاشان

کاشان در وضعیت سیاه کرونا قرار گرفت

وبکا نیوز

رئیس مرکز بهداشت شهرستان کاشان؛

کاشان در وضعیت سیاه کرونا قرار گرفت

مسعود دهقانی رئیس مرکز بهداشت شهرستان کاشان در خصوص آخرین وضعیت کرونا در کاشان گفت: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی، کاشان در وضعیت سیاه کرونایی قرار گرفته است.

مسعود دهقانی رئیس مرکز بهداشت شهرستان کاشان در گفت و گو با پایگاه خبری اهل کاشانم با اشاره به شیوع فزاینده ویروس کرونا و آخرین وضعیت کرونا در کاشان اظهار داشت: برخلاف موج قبلی در حال حاضر تمام مناطق کاشان آلوده به ویروس کروناست.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون شرایط کاشان حتی از اسفند و فروردین ماه نیز بدتر شده است، ابراز داشت: برخی از آمار کاشان از تعدادی استان ها نیز بیشتر است که این نشان از وخامت اوضاع در این منطقه دارد.

کاشان در وضعیت سیاه کرونا قرار گرفت

آخرین وضعیت کر‌ونا در منطقه کاشان

رئیس مرکز بهداشت کاشان با بیان اینکه هر دو دقیقه یک نفر در منطقه کاشان علائم حاد تنفسی مشکوک به بیماری کرونا را پیدا می کند، تصریح کرد: هر پنج دقیقه نیز تست یک نفر در منطقه کاشان از نظر ابتلا به بیماری کرونا مثبت می شود.

مسعود دهقانی با اشاره به اینکه در هر ۲۹ دقیقه یک نفر در منطقه کاشان نیازمند بستری در بیمارستان های منطقه به دلیل ابتلا به کروناست، خاطرنشان کرد: کاشان در حال حاضر از نظر شیوع ویروس کرونا در وضعیت سیاه قرار دارد و این یعنی اگر این شرایط ادامه داشته باشد هفته و ماه های آینده متاسفانه شرایط خوبی نخواهیم داشت.

وبکانیوز

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید