آخرین اخبار کاشان

نطنز| بسیج اساس حرکت نسل جوان در گام دوم انقلاب است

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از نطنز، رحمت‌الله فیروزی‌پور پیش از ظهر امروز در اولین نشست تخصصی گام دوم انقلاب با موضوع نقش دانش‌آموزان در تحقق گام دوم انقلاب اظهار داشت: امروز نوجوانان و جوانان عزیز باید مواظب جریان نفوذ دشمن باشند و خود را به سلاح ایمان و تقوی مسلح کنند تا در برابر توطئه دشمنان مقاومت کرده و پیروز و موفق از آن خارج شوند.

فیروزی‌پور ضمن اشاره به نقش مهم دانش‌آموزان در آینده کشور ابراز داشت: دانش‌آموزان، مدیران آینده کشور هستند و زمام امور به دست آن‌ها مدیریت می‌شود بنابراین باید بسیج دانش‌آموزی و آموزش و پرورش در تربیت آن‌ها اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.
وی با بیان اینکه هرچه دانش‌آموزان به سمت بسیج دانش‌آموزی سوق پیدا کنند به همان میزان از آسیب‌ها مصون هستند، تاکید کرد: توجه کنید آموزش‌های تربیتی آن‌ها مناسب با سن و زمان حال باشد تا نتایج بهتری را شاهد بود.

نماینده مردم نطنز و بادرود و قمصر در مجلس ایجاد امید، انگیزه و مسئولیت‌پذیری آگاهانه نسبت به آرمان‌های انقلاب را ار جمله ماموریت های بسیج دانش‌آموزی در راستای حرکت گام دوم انقلاب برشمرد و گفت: بسیج اساس حرکت نسل جوان و نیروی کارآمد در گام دوم انقلاب اسلامی است و بر همین اساس با توجه به جایگاه بسیج و بهره‌مندی از قدرت و نیروی جوانی باید در همه عرصه‌ها میدان دار باشد و به شناسایی جوانان و نخبگانی که شایستگی و مهارت لازم را دارند بپردازد.

فیروزی‌پور در خواستار استفاده از ظرفیت‌های جوانان به عنوان یکی از پیشران‌های اصلی برای توسعه بیشتر کشور تاکید کرد و ابراز داشت: مقام معظم رهبری طی دو سال اخیر همواره به موضوع استفاده از ظرفیت‌های جوانان تاکید کرده‌اند و نیاز است که ما نیز در تمامی حوزه‌ها از جمله کارگروه‌های تخصصی در بسیج از این ظرفیت مهم و پیشران به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.

انتهای پیام/801/ ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید