آخرین اخبار کاشان

محدودیت‌های جدید کرونایی در اردستان اعلام شد/لغو برپایی بازار روز تا اطلاع ثانوی

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردستان، حسن ذبیحی ظهر امروز در  جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به موج جدید شیوع ویروس کرونا طی چند روز گذشته در کشور و با توجه به برگزاری جلسه ستاد کرونای شهرستان اردستان در راستای کاهش احتمال شیوع این بیماری شرایط و محدودیت‌های سخت کرونایی در اردستان اجرا می‌شود.

وی ضمن اشاره به جزئیات از محدودیت های جدید کرونایی در شهرستان اردستان افزود: مقرر شده تا به منظور ورود افراد از شهرهای دیگر به بازار روز و جلوگیری از انتقال این بیماری از شهرهای دیگر بازارهای روز شهرستان اردستان به مدت یک هفته تعطیل باشد.

وی افزود: تمامی بازارهای روز در کل شهرستان اردستان همچون بازار روز اردستان، زواره و مهاباد و روستاهای منطقه تا اطلاع ثانوی تعطیل است و در صورت مقاومت گروه‌های خاص برای برپایی بازار در شهرستان اردستان با توجه به هماهنگی انجام شده با مسئولان قضایی، مراتب سریعا توسط  پلیس 110 برخورد می‌شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان گفت: محدودیت‌هایی هم برای اصناف تصویب شد که مشاغل گروه یک که شامل مغازه‌های عرضه مواد غذایی و تعداد محدودی از مغازه‌های دیگر است می توانند به خدمات خود ادامه دهند و بقیه صنوف توسط اداره صمت پیگیری می‌شود تا یک هفته تعطیل باشند.

وی ابراز داشت: برای برگزاری مراسم‌های اموات هم اداره تبلیغات مقرر شد تا با مداحان صحبت کند تا با همکاری بهداشت در این زمینه توجیح شوند و تشییع هم ممنوع شد و فقط با چند نفر از نزدیکان متوفی این کار در آرامستان انجام می‌شود و چاپخانه‌ها حق چاپ اطلاعیه در این زمینه ندارند و  رسانه‌ها هم حق ندارند اطلاع‌رسانی مراسم‌ها را در فضای مجازی داشته باشند که در غیر این‌صورت دادستانی برخورد می‌کند.

انتهای پیام/802/ ز

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید