آخرین اخبار کاشان

روی خوش جاده مرگ به شهروندان بادرودی/باند دوم جاده بادرود ـ کاشان با حضور وزیر راه افتتاح می‌شود

وبکا نیوز

رحمت‌الله فیروزی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در نطنز، اظهار داشت: فردا پنج شنبه با حضور محمد اسلامی، وزیر راه و‌شهرسازی 26 کیلومتر از باند دوم جاده بادرود – کاشان افتتاح می‌شود و زیر بار ترافیک می‌رود و این جاده در رفت و آمد از ایمنی بالاتری نسبت به گذشته برخوردار می‌شود.

فیروزی‌پور گفت: با پیگیری‌های ویژه انجام شده در خصوص باند دوم جاده بادرود به کاشان از طریق وزارت راه و شهرسازی و اهتمام ویژه وزیر، معاونان و همچنین اداره کل راه و‌شهرسازی استان اصفهان، فردا و با حضور وزیر راه و شهرسازی 26 کیلومتر از باند دوم جاده بادرود به کاشان افتتاح و رسما زیر بار ترافیک می رود.

فیروزی پور ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در این زمینه گفت: با مساعدت ویژه وزارت راه و شهرسازی هشت کیلومتر باقی مانده محور 55 کیلومتری بادرود به کاشان از چهار راه ابوزیدآباد به طرف بادرود نیز 210 میلیارد ریال تخصیص یافت که با انجام مناقصه و تعیین پیمانکار  تا پایان سال جاری تکمیل و به بهره برداری می‌رسد.

نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در مجلس ابراز داشت: کل این مسیر 55 کیلومتر است که 18 کیلومتر آن طی سنوات قبل به بهره‌برداری رسیده و با پیگیری‌های مستمر 26 کیلومتر دیگر از این مسیر با اعتبار اولیه 160 میلیارد ریالی بابت روکش آسفالت و همچنین تخصیص 100 میلیارد ریال دیگر برای روکش آسفالت نهایی آماده بهره‌برداری است در حالی که پیش از این 81 کیلومتر آن با اعتباری بالغ بر 28 میلیارد تومان افتتاح و زیر بار ترافیک رفته بود.

به گزارش تسنیم؛ جاده کاشان- بادرود و در امتداد آن بادرود- اردستان که جاده ترانزیتی جنوب به مرکز کشور است از جمله محورهای پر رفت و آمد است که بهره‌برداری کامل این طرح در دست اجرا، موجب تسهیل در رفت و آمد خودروها و کاهش تصادف‌ها می‌شود.

انتهای پیام/804/ش

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید