آخرین اخبار کاشان

پروژه 50 واحدی خیرساز کاشان با حضور وزیر راه افتتاح شد

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی پروژه 50 واحدی مسکن خیرساز که با مشارکت خیران مسکن‌ساز کاشانی و آورده متقاضیان ساخته شده بود، به بهره‌برداری رسید به نحوی که برای ساخت این واحدهای مسکونی 150 میلیارد ریال هزینه شده است.

علی ساغرچی در حاشیه تحویل نمادین این واحدهای مسکونی به متقاضیان ضمن اشاره به امکانات تعبیه شده این واحدهای مسکونی اظهار داشت: 50 درصد از هزینه ساخت این واحدهای توسط خیران پرداخت شده است در حالی که خیران بیش از یک هزار واحد در کاشان ساخته و بیش از 200 واحد نیز در حال ساخت دارند و این مهم نشانه اقدامات بزرگ خیران در حوزه مسکن است.

مدیرعامل انجمن خیران مسکن ساز شهرستان کاشان ضمن انتقاد از عدم تخصیص زمین لازم برای ساخت مسکن توسط خیران افزود: 200 واحد به مددجویان بهزیستی و 375 واحد نیز مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) است و از این رو از مسئولان تقاضا داریم در مورد تخصیص زمین تمام همکاری لازم صورت پذیرد.

به گزارش تسنیم؛ واحدهای ساخته شده توسط انجمن خیران مسکن‌ساز شهرستان کاشان زیربنای 95 متری همراه با مشاعات دارد و واحدهای دیگر نیز توسط این انجمن در شهرها و روستاهای شهرستان کاشان در حال ساخت و یا در دستور کار ساخت قرار دارد.

انتهای پیام/801/ش

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید