آخرین اخبار کاشان

توجه به خانواده‌های نظامیان بیش از پیش تقویت شود/لزوم تکریم و تجلیل بیش از پیش خانواده نظامیان

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، آیت‌الله عباسعلی سلیمانی صبح امروز در جمع مسئولان نمایندگی ولی فقیه در یگان‌های نظامی ضمن اشاره به رسالت عظیم مسئولان نمایندگی ولی فقیه اظهار داشت: سه سخن رهبر معظم انقلاب در سه برهه از زمان صادر شده که یکی از آن‌ها این است که از ایشان پرسیدند اگر مسئولیت فعلی را نداشتید در چه سمتی مشغول به کار می‌شوید که عرضه داشتند مسئول عقیدتی سیاسی نیروهای مرزبانی می‌شدم که این موضوع نشان‌دهنده اهمیت این سمت است.

وی افزود: در برهه دیگر فرمودند که اگر در این سمت نباشند به کار طلبگی می‌پرداختم و اخیر در پاسخ به این سوال فرمودند که مسئولیت فضای مجازی را بر عهده می‌گیرم که این موضوع نشان‌دهنده اهمیت فضای مجازی است.

نماینده ولی فقیه در کاشان ضمن اشاره به ارزش بالای همکاری با یگان‌های نظامی ابراز  داشت: رفتار و روش ما و تعامل اخلاقی ما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و این موضوع در تشکیلات نظامی بیش از پیش اهمیت پیدا می‌کند و بر همین اساس لازم است تا با حسن خلق و بهترین اخلاق با عوامل برخورد شود.

وی ضمن اشاره به خاطره‌ای در خصوص حسن اخلاق در محیط‌های نظامی گفت: آنچه که بیش از پیش اهمیت دارد توجه به خانواده کادرهای نظامی است که توجه به این مهم درجه توفیق خود را می‌توان افزایش داد چرا که آنچه مهم است رفتار اخلاقی است چراکه قرآن کریم به پیامبر اکرم(ص) دلیل پیروزی آن حضرت را اخلاق نیکو می‌داند.

سلیمانی با بیان اینکه بیشتر مردم به جای اینکه اسیر نان باشند مبهوت نام هستند، تصریح کرد: مردم احترام، تکریم و تجلیل می‌خواهند و در این صورت شما را محبوب دل‌ها قرار می‌دهند و آنچه که می‌تواند راز و رمز موفقیت باشد رفتار با همگان با خصوص پرسنل و نفوذ در دل خانواده پرسنل است که امیدواریم این اقدامات موجب توفیقات روز افزون شود.

انتهای پیام/801/ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید