آخرین اخبار کاشان

14 واحد صنفی در اردستان پلمب شدند/صدور اخطار کتبی به 35 صنف متخلف

وبکا نیوز

حسن ذبیحی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردستان ، اظهار داشت: با توجه به محدودیت‌های کرونایی در استان اصفهان مبنی بر اینکه اصناف گروه دو، سه و چهار باید از ساعت شش بعد از ظهر تعطیل باشند در شهرستان اردستان هم برای گروه‌های  ذکر شده چهار روز تعطیلی منظور و اجرا شد.

وی افزود: این دسته از گروه‌های صنفی می‌توانند از امروز به فعالیت خود ادامه داده و تا ساعت 18 بعدازظهر به فعالیت خود ادامه دهند و پس از آن طبق مصوبه ستاد کرونا استان مشاغل غیرضروری شامل گروه شغلی دو، سه و چهار می‌بایست کار خود را تعطیل کنند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان گفت: به همین منظور تیم نظارت اداره صمت، بهداشت، اصناف و تعزیرات از ابتدای طرح جدید محدودیت‌ها 286 مورد بازرسی از واحد‌های صنفی انجام دادند که در این بازرسی‌ها 35 اخطار کتبی و 90 اخطار شفاهی صادر و 14 واحد صنفی پلمب شدند.

وی ضمن اشاره به فعالیت شبانه روزی گروه‌های بازرسی ابراز داشت: گروه بازرسی رعایت محدودیت‌های کرونا به صورت شبانه‌روزی در شهرستان اردستان نظارت داشت و فعالیت می‌کنند و میزان رعایت محدودیت‌های کرونا در شهرستان اردستان بیش از 88 درصد بوده است.

ذبیحی بیان کرد: در طی هفته گذشته تعداد 35 نفر بیمار مشکوک به کووید در بیمارستان شهید بهشتی اردستان بستری و 9 بیمار نیز فوت کرده اند که با شناسایی این افراد مجموع بیماران کووید 19 شناسایی شده در شهرستان اردستان 932 نفر است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان تاکید کرد: خوشبختانه تاکنون 802 نفر از بیماران بهبود یافته و یا از بیمارستان ترخیص شده‌اند و تا امروز دو هزار و 751 آزمایش تشخیص کووید 19 در شهرستان اردستان انجام شده است و وضعیت شهرستان اردستان از نظر شیوع بیماری کووید19 همچنان بحرانی و به رنگ سیاه است.

انتهای پیام/802/ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید