آخرین اخبار کاشان

تولیدی که در شهرک صنایع کارگاهی کاشان رونق ندارد/ نارضایتی صاحبان صنایع کوچک از نبود زیرساخت + فیلم

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، به شهرک صنعتی کارگاهی امیرکبیر کاشان آمدیم؛ جایی که قرار بود با تجمیع کارگاه‌های کوچک رونق را به بخش‌های مختلف ببخشد اما امروز واحدهای فعال در این شهرک حال و روز خوشی ندارند.

کارگاه‌های مختلفی در شهرک صنایع کارگاهی کاشان فعال بودند؛ از تراشکاری، سنگ‌کاری تا کابینت‌سازی و نجاری و غیره؛ صاحبان صنایع کوچک کاشان دیگر برایشان رمقی نمانده بود و از اوضاع فعلی و برخی ناملایمات ناراضی بودند.

می‌گویند کارگاه ما را در سال‌های قبل به شهرک صنایع کارگاهی کاشان منتقل کردند؛ با پلمب و بالاجبار؛ گفتند که ما به کسب و کار شما رونق می‌بخشیم؛ شهروندان همه برای نیاز خود در حوزه فعالیت این کارگاه‌ها باید به این شهرک مراجعه کنند.

امروز اما ناراضی از اینکه همکاران آنان در حومه شهر فعالیت می‌کنند و کسب و کارشان رونق خوبی دارو اما شهروندان یا نمی‌دانند که همچنین نقطه‌ای در کاشان وجود دارد یا به دلیل دوری راه و دیگر دلایل به این شهرک نمی‌آیند.

نبود امکانات و زیرساخت‌های مناسب در این شهرک نیز زخمی دیگر بر آلام و دردهای صاحبان صنایع کوچک در کاشان افزوده است و از آنجا که این شهرک تحت نظارت شهرداری کاشان لوده لازم است مدیریت شهری بیش از پیش به این شهرک رسیدگی کند.

گزارش از زهرا جمالی

انتهای پیام/801/ی

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید