آخرین اخبار کاشان

دستگیری باند ۵ نفره توزیع ماده مخدر گل در کاشان

وبکا نیوز

دستگیری باند ۵ نفره توزیع ماده مخدر گل در کاشان

فرمانده انتظامی کاشان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در یك عملیات ضربتی اعضای باند توزیع مواد توهم زای گل را در مخفیگاه شان دستگیر كردند.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس کاشان، سرهنگ ستاد حسین بساطی، فرمانده انتظامی کاشان اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با رصد اطلاعاتی از فعالیت باند تهیه و توزیع مواد مخدر توهم زای گل در شهر کاشان مطلع شدند.

وی در ادامه تصریح كرد: پس از شناسایی مخفیگاه متهمان، پلیس طی هماهنگی با دادستان عمومی و انقلاب کاشان و در یك اقدام ضربتی وارد منزل مسكونی شده و اعضای این باند شامل ۵ مرد را دستگیر كردند.

این مقام انتظامی افزود: پلیس در بازرسی از این منزل مسكونی ۱۴ كیلوگرم مواد مخدر توهم زای گل كه فروشندگان در حال بسته بندی برای توزیع در بین جوانان و نوجوانان بودند را كشف كردند.

فرمانده انتظامی کاشان خاطرنشان كرد: یكی از مخدرهای صنعتی رواج یافته گیاه خطرناك و توهم زای گل است كه برخلاف تصور مصرف كنندگان این مواد روانگردان صنعتی بسیار خطرناك و اعتیاد آور است.

سرهنگ بساطی افزود: طبق بررسی های صورت گرفته قدرت توهم زایی مخدر صنعتی گل هفت برابر بیشتر از شاهدانه طبیعی است و برخلاف شاهدانه اعتیاد آور است.

وی اضافه كرد: ‘گل’ سیستم مغز را در دراز مدت مختل كرده و از دیگر عوارض ان می توان توهم عصرگاهی، تپش قلب، اضطراب و وحشت زدگی را عنوان كرد.

وی بیان كرد: القاء موضوع اعتیاد آور نبودن این مخدر صنعتی نادرست است و انتظار می رود جوانان تحت تاثیر تبلیغات ناصحیح قاچاقچیان و فروشندگان مواد مخدر قرار نگیرند.

وبکانیوز

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید