آخرین اخبار کاشان

بسیجیان کاشانی به کمک کادر درمان می‌شتابند/حضور بسیجیان در بیمارستان با عنوان "کمک‌پرستار"

وبکا نیوز

علی اکبر مرتضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، با بیان اینکه با گذشت بیش از 9 ماه از شیوع ویروس کرونا شهرستان کاشان در وضعیت قرمز قرار دارد، اظهار داشت: ما در هفته نخست تعطیلی‌ها قرار داریم و با توجه به شرایط فعلی و تداوم این شرایط در هفته آینده به احتمال قوی تعطیلی‌ها در کاشان تا هفته آینده نیز ادامه داشته باشد.

وی با بیان اینکه با پایان برگزاری انتخابات بلافاصله پس از انتشار اخبار کرونا جلسات مربوطه برگزار شد، افزود: 80 جلسه در رابطه با کرونا تشکیل شده به نحوی که تنها چهار جلسه شورای تامین در این رابطه برگزار شده است و مصوباتی نیز در پی داشته است و گشت‌های بازرسی نیز تشکیل تا اجرای مصوبات ستاد کرونا در سطوح مختلف مورد ارزیابی قرار بگیرد و نماینده فرماندار، دادستانی، بازرسی اصناف و دیگر دستگاه‌های مرتبط در این گشت‌ها حضور دارند.

فرماندار شهرستان کاشان ضمن اشاره به استفاده از ظرفیت بسیج شهرستان کاشان ابراز داشت: بسیجیان نیز برای کمک به کادر درمان به صورت داوطلبانه پس از طی آموزش مقدماتی تحت عنوان کمک پرستار در بیمارستان شهید بهشتی حضور پیدا کنند. در حالی که پیش از این در حوزه های مختلف به نیازمندان و آحاد مردم خدمت رسانی می‌کردند.

مرتضایی ضمن اشاره به کمبود برخی از اقلام اساسی در کاشان تصریح کرد: این موضوع جنبه کشوری دارد اما با بازرسی‌های صورت گرفته مقرر شده است تا از هرگونه احتکار جلوگیری شود در حالی که صنوفی که بالاجبار باید تعطیل شود دولت وام پنج میلیون تومانی را در نظر گرفته شده و آن دسته از صنوفی که از یارانه استفاده می‌کنند از وام یک تا دو میلیون تومانی بهره‌مند می‌شوند.

انتهای پیام/801/ش

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید