آخرین اخبار کاشان

مدیران بانک‌های کاشان در وصول چک و پرداخت بدهی مساعدت کنند

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، علی اکبر مرتضایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به تعطیلی مشاغل غیرضروری در شهرستان کاشان در دو هفته اخیر اظهار داشت: صنوف مختلف به دلیل تعطیلی و محدودیت‌های کرونایی ممکن است توان پرداخت بدهی و وصول چک های خود را نداشته باشند.

وی ضمن تاکید بر مساعدت تمام نهادها، ارگان ها و شهروندان از عبور این بحران افزود: در این شرایط و کاهش درآمد صنوف لازم است تا مدیران بانک‌ها با درک درست از شرایط در وصول چک و پرداخت بدهی‌ها مساعدت داشته باشند چراکه باید از ضرر و زیان های بیشتر شهروندان جلوگیری شود.

فرماندار شهرستان کاشان ضمن اشاره به مضاعف شدن مشکلات شهروندان و صاحبان واحدهای صنفی با شیوع ویروس کرونا در این منطقه ابراز داشت: شهرستان کاشان از وضعیت قرمز به نارنجی تغییر وضعیت داده است که این موضوع نشان‌دهنده مشارکت مردم در رعایت محدودیت‌های کرونایی است.

وی ضمن تاکید بر رعایت بیش از پیش شهروندان و صنوف در رعایت پروتکل‌های بهداشتی به منظور کاهش شیوع ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال گفت: سعی شده است تا در این دوران با بازرسی‌های صورت گرفته بر نحوه توزیع و تامین کالاها در فروشگاه‌ها نظارت کامل صورت پذیرد.

مرتضایی با بیان اینکه در صورت مشاهده احتکار و یا گران فروشی مسائل رصد و با متخلفان بررسی می‌شود، تصریح کرد: لازم است تا در زمینه پساکرونا برنامه‌ریزی های لازم صورت پذیرد چراکه با مهار این ویروس مشکلات و معضلات مختلفی نظیر چاقی، افسردگی و غیره ممکن است گریبانگیر جامعه شود.

انتهای پیام/801/ ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید