آخرین اخبار کاشان

رئیس اداره میراث کاشان: ابنیه تاریخی تا اطلاع ثانوی تعطیل است

وبکا نیوز

مهران سرمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، ضمن اشاره به محدودیت‌های کرونایی در شهرستان کاشان اظهار داشت: در دو هفته اخیر محدودیت‌های شدید کرونایی در منطقه کاشان اجرایی شد و به تبع آن ابنیه تاریخی تحت نظارت اداره میراث فرهنگی شهرستان کاشان نیز در این دو هفته تعطیل بود.

وی ضمن اشاره به قرار گرفتن شهرستان کاشان در وضعیت نارنجی و محدودیت فعالیت گروه‌های شغلی سوم و چهارم افزود: به همین منظور بازدید از ابنیه تاریخی تحت نظارت اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان شامل باغ جهانی فین، محوطه باستانی سیلک و خانه بروجردی‌ها تا اطلاع ثانوی لغو شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان با بیان اینکه بر اساس این مصوبه ابنیه تاریخی تحت نظارت این اداره پذیرای گردشگران نیست، ابراز داشت: این تصمیم در راستای حفظ سلامت گردشگران، کاهش شیوع ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال این ویروس منحوس اتخاذ شده است.

وی با بیان اینکه اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان تابع تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا است، گفت: هرگونه تصمیم در این راستا مبتنی بر تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا اتخاذ شده است و بر همین اساس تصمیمات آتی منوط به تصمیم این ستاد است.

انتهای پیام/801/ی

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید