آخرین اخبار کاشان

نماینده ولی فقیه در کاشان: شهدای مقاومت و هسته‌ای حلقه اتصال میان نسل‌ها هستند

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان ، آیت‌الله عباسعلی سلیمانی صبح امروز در جلسه ستاد بزرگداشت سالگرد شهید سلیمانی ضمن عرض تسلیت به مناسبت رحلت آیت‌الله یزدی اظهار داشت: ایام شهادت سردار شهید سلیمانی با ایام شهادت دانشمند هسته‌ای شهید فخری‌زاده متقارن شده است.

وی ضمن اشاره به شباهت‌های شهید سلیمانی و شهید فخری‌زاده افزود: یکی از شباهت‌ها آن است که هر دو با توطئه استکبار به شهادت رسیدند در حالی که دیگر شهدا در آشوب‌های محلی به شهادت رسیدند در حالی که اگرچه خون تمامی جوانان به دلیل توطئه‌های آمریکا است اما استکبار جهانی مستقیما در ترور این دو شخصیت نقش داشتند.

نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه شهید سلیمانی به عنوان سید مقاومت و شهید فخری‌زاده به عنوان سید و افتخار هسته‌ای قلمداد شد، ابراز داشت: وجه سوم شباهت آن است که هر دو گمنام بودند و بزرگی آنان بعد از شهادت مشخص شد و وجه شباهت چهارم آن است که دشمنان بیشتر از دوستان از آنان شناخت دارند.

وی حلقه اتصال میان تمامی گروه‌ها را پنجمین وجه تشابه دو شهید مقاومت و هسته‌ای است، گفت: در تشییع شهید سلیمانی همه آحاد مردم حضور پیدا کردند و در شهادت شهید فخری‌زاده نیز همه گروه‌ها تواضع و فروتنی نشان دادند این موضوع نشان‌دهنده آن است که این دو بزرگواران حلقه وصل تمامی گروه‌ها هستند.

سلیمانی ضمن اشاره به زمان شهادت این دو شهید والا مقام تصریح کرد: شهادت این دو بزرگوار مبدأ تحول و هشداری و بیداری است و رهبر معظم انقلاب نیز بعد از آن فرمودند هرکجا جبهه مقاومت حضور داشته باشد جمهوری اسلامی نیز حضور دارد و بعد از شهادت شهید فخری‌زاده با یک طرح دو فوریتی مقرر شد بحث هسته‌ای جدی گرفته شود.

وی با بیان اینکه یک باب جدیدی در مورد موضوع هسته‌ای بعد از شهادت شهید فخری‌زاده ایجاد شد، تأکید کرد: اگر ما در این ایام نتوانیم تبلیغات را فراگیر کنیم و نسل موجود را به این سرمایه‌ها و مفاخر آشنا بسازیم آنان در خلا به سر می‌برند و این موضوع باعث می‌شود پوشش برخی افراد جامعه چهره مبتذل برخی چهره‌های خارجی باشد.

نماینده ولی فقیه در کاشان شهادت شهید سلیمانی حلقه وصل بین نسل‌های قدیم و فعلی است، افزود: متأسفانه شرایط به گونه‌ای است که ارزش‌های انقلاب توسط دشمنان در حال به چالش کشیدن است و لازم است تا بخشی از وصیت نامه شهید سلیمانی و دیگر شهدا در گوشه و کنار شهر نقش ببند در حالی که متأسفانه از وصیت نامه شهدا غفلت کردیم.

وی با بیان اینکه شهیدان سلیمانی و فخری‌زاده چهره‌های بین‌المللی هستند، ابراز داشت: با شهادت شهید سلیمانی و فخری‌زاده کاج سفید و صهیونیست خوشحال شدند و هر دو سرمایه‌های کشوری هستند و این ایام لازم است علاوه بر گرامیداشت این شهدا یادی از آیت‌الله یزدی به صورت شایسته صورت پذیرد.

انتهای پیام/801/ی

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید