آخرین اخبار کاشان

معاون استاندار اصفهان در واکنش به گزارش تسنیم: پروژه مجاور خانه بروجردی‌ها تا تأیید نقشه‌ها باید متوقف شود

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، حجت‌الله غلامی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، ضمن اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون ماده پنج در شهرستان کاشان اظهار داشت: نخستین بحث طرح تفصیلی شهرستان کاشان است و قرار شد طرح ابلاغ شود و محدوده تاریخی این شهرستان نیز مشخص و به زودی ابلاغ می‌شود.

وی ضمن اشاره به مصوبات مربوط مسکن آزادگان و ایثارگران بر روی سایت 27 هکتاری افزود: در قالب اقدام ملی خوشبختانه سایتی پیش بینی شده بود که در جلسه امروز مصوب و نهایی شد و موضوعاتی دیگر در قالب 17 موضوع مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مصوب شد.

معاون استاندار اصفهان ضمن اشاره به ساخت و ساز در حریم خانه بروجردی‌ها ابراز داشت: این موضوع در جلسه مطرح شد و با توجه به طرح جامع و هماهنگی با میراث فرهنگی مطابق با این طرح عملیات اجرایی بر اساس نقشه‌های تایید شده این پروژه ادامه پیدا کند.

وی با بیان اینکه ارتقاع طرح جامع و کاربری مشخص شده توسط طرح جامع ویژه این پروژه در جلسه امروز مورد تایید قرار گرفت، گفت: اگر نقشه‌ها خلاف طرح جامع است باید نقشه‌ها اصلاح و مطابق با طرح جامع پروژه اجرایی و عملیاتی شود و عملیات اجرایی بعد از اصلاح نقشه ها ادامه پیدا می‌کند.

معاون استاندار اصفهان با بیان اینکه بر اساس مکاتبات صورت گرفته اجرای طرح قاعدتا باید متوقف شود، تاکید کرد: بر اساس تایید نقشه‌ها توسط میراث فرهنگی باید این پروژه ادامه پیدا کند به نحوی که این پروژه باید بر اساس طرح جامع تغییر پیدا کند.

غلامی ضمن اشاره به چهار پروژه مهم آبی استان اصفهان تصریح کرد: یک سری از این پروژه‌ها عملیاتی و برخی دیگر در خرداد سال آینده افتتاح و بخشی از نیازهای آبی استان اصفهان تامین می‌شود اما تا زمانی که منابع مورد نیاز با توجه به مصارف شاهد فصلی بودن آب زاینده رود هستیم.

انتهای پیام/801/ی

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید