آخرین اخبار کاشان

نماینده ولی فقیه در کاشان: ‌دستگاه‌های اجرایی شهرستان کاشان در تعامل با یکدیگر ضعف دارند

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، آیت‌الله عباسعلی سلیمانی ظهر امروز در جمع روسای شهرستان کاشان اظهار داشت: امکانات کشوری ما متأسفانه هویت ندارد و لازمه یک هویت هنوز در کشور تعریف نشده است و متأسفانه همه چیز ما به حراج است و معلوم نیست عاقبت این موضوع به چه می‌انجامد.

وی ضمن تأکید بر تعامل دستگاه‌های مختلف افزود: ‌دستگاه‌های اجرایی شهرستان کاشان در تعامل با یکدیگر ضعف دارند و این چنین جلسات می‌تواند تعاملات بین دستگاه‌ها را افزایش دهد و روابط عمومی‌های ادارات در این زمینه‌ها می‌تواند نقش تأثیرگذاری داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در کاشان ضمن اشاره به تلاش‌های صورت گرفته در مورد تبیین شخصیت و منش سردار شهید سلیمانی ابراز داشت: کاشان اگر در کشور و در این زمینه رتبه نخست را نداشته باشد حتما در مرتبه دوم است در حالی که معتقد هستیم کاشان به نسبت استان کرمان در تبیین شخصیت شهید سلیمانی بیشتر تلاش و کوشش کرده است.

وی با بیان اینکه باید تلاش های صورت گرفته در زمینه تبیین شخصیت شهید سلیمانی توسط منطقه کاشان به عموم مردم و مسئولان معرفی شود، گفت: شهید سلیمانی اسوه راه مقاومت و نظام است در حالی که شهید سلیمانی هیچ تعلقی به منطقه کاشان ندارد و مردم به خاطر اعتقادات خود اینچنین عمل می‌کنند.

سلیمانی ضمن اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در حوزه مبارزه با ویروس کرونا تأکید کرد: لازم است تا اقدامات صورت گرفته به مردم اعلام شوددر حالی که متأسفانه با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شده است که روابط عمومی‌ها ارتباط خوبی در برخی از مواقع با رسانه‌ها ندارند.

انتهای پیام/801/ش

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید