آخرین اخبار کاشان

واکنش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به گزارش تسنیم /‌ پیگیر اختصاص ‌سی‌تی‌اسکن به ‌نطنز هستیم + سند

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از نطنز، این خبرگزاری در گزارشی تحت عنوان ” بذل و بخشش دستگاه سی‌تی‌اسکن از رده خارج به بیمارستان نطنز” منتشر کرده بود که دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نسبت به این گزارش واکنش نشان داده و جوابیه ای به شرح ذیل صادر کرده است.

پیرو مذاکره تلفنی بدینوسیله مطلب زیر جهت درج و آگاهی رساندن به مردم فهیم و شریف شهرستان نطنز در آن خبرگزاری به شرح زیر حضورتان ارسال می شود.

با توجه به نیاز بیماران شهرستان نطنز به دستگاه سی تی اسکن و به منظور توسعه خدمات و کاهش اعزام بیماران به شهرهای هم جوار، از سال گذشته پیگیری‌های لازم جهت اختصاص دستگاه مورد نیاز منطقه توسط مسئولان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و شهرستان نطنز انجام شد.

همچنین فضای فیزیکی مورد نیاز بخش سی تی اسکن در نقشه ساختمان طرح توسعه بیمارستان در نظر گرفته شد و از همان زمان مراحل آماده‌سازی فضای فیزیکی، سکوبندی، تابلوهای برق، نصب UPS و اخذ مجوز نصب آن با هماهنگی شرکت طرف قرارداد انجام شد.

در تیرماه سال جاری دستگاه سی تی اسکن دو اسلایس مارک زیمنس تعیین شده برای بیمارستان خاتم الانبیاء، از طریق هیئت امناء صرفه جویی ارزی از گمرک ترخیص و به بیمارستان خاتم الانبیاء تحویل شد.

در حال حاضر با توجه به شرایط ویژه همه‌گیری بیماری کووید 19و اینکه یکی از راه‌های تشخیص این بیماری و همچنین کمک به نجات جان بسیاری از بیماران، انجام سی تی اسکن می باشد، به منظور توسعه خدمات و کاهش اعزام بیماران به شهرهای هم جوار، مقرر گردید دستگاه موجود نصب و بهره برداری شود.

شایان ذکر است پیگیری‌های مسئولان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جهت اختصاص دستگاه سی تی اسکن 16 اسلایس به بیمارستان خاتم الانبیاء و جایگزین کردن آن با دستگاه سی تی اسکن دو اسلایس در حال انجام است که در زمان مقرر خبرهای آن به استحضار مردم شریف شهرستان نطنز خواهد رسید.

انتهای پیام/801/ح

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید