آخرین اخبار کاشان

مدیران کاشان پاسخگوی رسانه‌ها باشند

وبکا نیوز

فرماندار ویژه کاشان:

مدیران کاشان پاسخگوی رسانه‌ها باشند

فرماندار ویژه کاشان در نامه‌ای به مدیران، روسا و مسوولان دستگاه‌های اجرایی، خدماتی و عمومی شهرستان، تعامل مطلوب با اصحاب رسانه و خبرنگاران فعال را خواستار شد.

در بخشی از نامه علی اکبر مرتضایی آمده است: “با توجه به درخواست جمعی از خبرنگاران محترم و نظر به اهمیت اطلاع‌رسانی به مردم شریف شهرستان کاشان از طریق رسانه‌ها و همچنین ضرورت ایجاد تعامل مطلوب با خبرنگاران و صاحبان رسانه های دارای مجوز نسبت به تعیین زمان مناسب برای مصاحبه و پاسخگویی به سئوالات خبرنگاران اقدام لازم را انجام و نتیجه ای از اقدامات را به روابط عمومی فرمانداری اعلام نمایید”.

فرماندار ویژه کاشان در خصوص این دستور مکتوب به مدیران و مسوولان این شهرستان تصریح کرد: “رسانه‌ یکی از رکن‌های کلیدی در جامعه و پل ارتباطی میان مردم و مسوولان است و انعکاس اخبار مفید و امیدبخش به جامعه در شرایط جنگ اقتصادی می‌تواند روح تازه‌ای در کالبد جامعه وارد کند”.

مرتضایی افزود: “تعامل مطلوب با رسانه‌ها به صورت دو سویه می‌تواند نیازها و مشکلات جامعه را به مسوولان منتقل و یک خبرنگار حرفه‌ای با تعامل دوسویه می‌تواند با انعکاس رویدادها به مسوولان نسبت به آگاه سازی افکار عمومی اقدام کند”.

وبکانیوز

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید