آخرین اخبار کاشان

واکنش نماینده ولی فقیه در کاشان به نقل‌قول‌های فضای مجازی؛ برخی برداشت نادرست از مطالب داشتند

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، چندی پیش آیت‌الله عباسعلی سلیمانی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان در مورد نوع آشپزخانه‌های اماکن مسکونی مطلبی را ایراد کرد که بازتاب زیادی در رسانه‌های داخلی و خارجی به دنبال داشت و از سوی دیگر از این اظهارات برخی برداشت‌های نادرستی نیز صورت گرفت.

آیت‌الله عباسعلی سلیمانی در واکنش به این موضوع در گفت‌و گو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: نقل قولی از من با موضوع آشپزخانه اپن یا آشپزخانه بسته در فضای مجازی بسیار مورد توجه قرار گرفت؛ ما دو نوع خانه داریم یکی خانه وسیع و دیگری خانه نقلی به نحوی که خانه وسیع درون، بیرون و غیره دارد و آشپزخانه هرگونه باشد مشکلی پیش نمی‌آید.

نماینده ولی فقیه در کاشان افزود: خانه نقلی یک زمانی مهمان‌پذیر است و در مواقعی مهمان‌پذیر نیست؛ اگر مهمان‌پذیر نباشد مشکلی وجود ندارد و تنها در آن زمان اعضای خانواده حضور دارد و اگر مهمان‌پذیر بود صحبت این بود؛ در گذشته فرهنگ ما این بود که آشپزخانه بسته باشد با این وجود بانوی خانواده راحت به امورات مشغول می‌شود.

وی همچنین اظهار کرد: البته اگر آشپزخانه اپن باشد بانوی خانواده می‌داند که در درون خانه و در آشپزخانه چه می‌گذرد و از سوی دیگر این موضوع باعث می‌شود هم مراقب فرزندان باشد و هم به امورات آشپزی و کار در آشپزخانه مشغول باشد و گرمای این مکان نیز در حیطه زندگی تأثیرگذار است.

سلیمانی با بیان اینکه این موضوع چیز مهمی نبود که بخواهند اینگونه گرد و غبار بلند کنند، گفت: از باب اینکه برخی رسانه‌ها سوژه ندارند به شوخی به این موضوعات پرداختند و بُعد جدی آن کمرنگ بود و بعضی خبرنگاران نیز که به دنبال سوژه و گرم کردن کوره خبرنگاری هستند به دنبال این سوژه‌ها هستند.

انتهای پیام/801/ی

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید