آخرین اخبار کاشان

رد پای کرونای انگلیسی در کاشان/یک فرد مشکوک شناسایی شد

وبکا نیوز

محمد حاجی جعفری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در  کاشان ، ضمن اشاره به شناسایی یک فرد مشکوک به کرونایی انگلیسی در کاشان اظهار داشت: آزمایشات لازم اخذ و جهت انجام آزمایشات لازم نمونه این فرد به آزمایشگاه انستیتو پاستور ارسال شده است و ظرف مدت حداکثر 72 ساعت مشخص می‌شود.

وی با بیان اینکه متاسفانه میزان بیماری‌های بستری در کاشان و بیماران سرپایی به میزان قابل توجهی افزایش داشته است، افزود: بر اساس سخنان وزیر بهداشت کرونای انگلیسی در کشور پخش شده و بیم ابتلای شهروندان در اقصی نقاط کشور وجود دارد و منطقه کاشان نیز از این امر مستثنی نیست و بر همین اساس رعایت پروتکل‌های بهداشتی بیش از پیش اهمیت دارد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان ضمن تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی ابراز داشت: متاسفانه رد پای کرونای انگلیسی در منطقه کاشان پیدا شده است و این موضوع زنگ خطر را به صدا درآورده است و عادی‌انگاری می‌تواند موج‌های دیگری را در کاشان رقم بزند.

وی با بیان اینکه تداوم این شرایط ممکن است زمستان سختی را در پیش رو داشته باشد، گفت: شرایط کاشان از وضعیت آبی به زرد کرونایی تغییر وضعیت داده است و عادی‌انگاری می‌تواند شرایط را رو به وخامت بگراید و این موضوع زنگ خطری است که در کاشان به صدا درآمده است.

انتهای پیام/801/ ز

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید