آخرین اخبار کاشان

واکنش سازمان صنعت اصفهان به گزارش تسنیم؛ معاونان سازمان از صنوف اردستان بازرسی کردند

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  اردستان،با توجه به گزارشات تسنیم از اردستان، در خصوص وضعیت بازار میوه، نانوایی‌ها، مرغ‌فروشی و گرانفروشی، این موضوع توسط فرمانداری شهرستان اردستان از استان پیگیری شد تا این موضوع بررسی شود و با عاملان آن برخوردهای لازم صورت پذیرد.

معاون نظارت و بازرسی صمت استان اصفهان و معاون بازرگانی این سازمان در قالب هیئتی از اصناف اردستان از میوه‌فروشی‌ها و نانوایی و مرغ‌فروشی‌ها بازرسی کردند و بازرسان ضمن بررسی فاکتورها و همچنین سود حاصله تذکرات لازم را به فروشندگان دادند و مقرر شد بعضی از موضوعاتی که در استان قابل رصد است آن را پیگیری کنند.

حمیدرضا تأملی در جلسه‌ای با حضور بازرسان سازمان صمت استان اصفهان در فرمانداری اردستان اظهار داشت: این روزها روزهای پرکاری برای موضوعات اقتصادی و تهیه کالاهای نیاز مردم وجود دارد که در همین خصوص معاونان بازرسی استان نسبت به مطالبات جدی مردم در خصوص نوسانات قیمت شهرستان حضور پیدا کردند که تفاوت قیمت در اردستان با شهرهای همجوار وجود دارد بررسی کنند، هرچند بعضی از تحریم‌ها و سوءاستفاده‌ها مسبب این گرانی‌هاست.

وی افزود: مشکل اصلی که الآن وجود دارد موضوع تبعیضی است که در قیمت‌ها و کیفیت کالاها وجود دارد که مکرر ما شرمنده مردم هستیم و ما دچار یک عدم‌تعهد اخلاق حرفه‌ای در مواجهه با مردم در اردستان هستیم که ارائه‌دهندگان خدمات در تعهد خود به مشتریان توجه جدی را ندارند.

تأملی ضمن اشاره به آثار سوء نوسات قیمت تصریح کرد: زمانی این موضوع بزرگ می‌شود که سرمایه‌گذاران که در اردستان می‌خواهند کاری را انجام دهند متوجه این موضوع می‌شوند و یکی از مهمترین این آسیب‌ها اداره‌کنندگان سیستم در نظارت‌ها است.

فرماندار اردستان گفت: بخشی از این کاستی‌ها مربوط به بازرسان است که در بازرسی‌ها مماشات صورت می‌گیرد و ما در یک سال گذشته یک پرده‌نویسی یا بسته شدن واحد صنفی را شاهد نبوده‌ایم و مدام طرف واحد صنفی را گرفته‌اند که باید بگویم پس موضوع حمایت از مصرف‌کننده چرا پیگیری نمی‌شود.

انتهای پیام/802/ش+

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید