آخرین اخبار کاشان

ایجاد فاصله طبقاتی در مدارس کاشان صحیح نیست

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کاشان، علی اکبر مرتضایی ظهر امروز در دهمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان با بیان اینکه ترویج فرهنگ کتابخوانی باید از خانه و مدرسه آغاز شود، اظهار داشت: لازم است راه‌های مختلفی در این زمینه در اختیار دانش آموزان قرار بگیرد.

وی ضمن تأکید بر راه‌اندازی راه اندازی کتابخانه‌های سیار با استفاده از اتوبوس و مینی‌بوس افزود: این موضوع می‌تواند گامی برای تشویق مردم به کتابخوانی شود و شهرداری کاشان اداره کتابخانه‌های این شهرستان نیز می‌توانند در راه‌اندازی کتابخانه سیار سهیم باشند.

فرماندار شهرستان کاشان ضمن اشاره به سالانه پایتختی کتاب و دوسالانه پایتختی نهج‌البلاغه در این شهرستان ابراز داشت: ایجاد فاصله طبقاتی با نام مدارس دولتی، نمونه دولتی و غیر انتفاعی صحیح نیست و باید کیفیت آموزش در تمامی مدارس یکسان باشد.

وی با بیان اینکه مدارس نمونه دولتی به منظور کمک به مردم در امر آموزش در نظر گرفته شده است، گفت: اقدام خیران در حوزه فرهنگی و آموزشی شهرستان کاشان ستودنی و قابل ستایش است و این اقدام خیرین بار و فشار دولت را در بحث زیر ساخت‌های آموزشی کاهش داده است.

مرتضایی ضمن تأکید بر ورود خیران در تأمین نیازهای مجازی دانش‌آموزان نیازمند تصریح کرد: آموزش مجازی با تمام نقاط قوت و ضعف یک مسیر جدیدی  را در بحث آموزش ایجاد کرده است که قابل استفاده برای شرایط مشابه است اما بسیاری از مردم توانایی خرید و بهره‌مندی از وسایل آموزشی تلفن همراه و تبلت را ندارد.

انتهای پیام/801/ش

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید