آخرین اخبار کاشان

46میلیارد ریال طرح‌های ورزشی در روستاهای کاشان افتتاح شد

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کاشان، با حضور محمدتقی امیری حسینی، رئیس فدراسیون ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی کشور سه خانه ورزش روستایی در روستاهای کاشان، یک سالن ورزشی مجهز و افتتاح و یک خانه بازی نیز در روستای قهرود کاشان به بهره برداری می‌رسد.

محمد جواد سلامیان‌زاده، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان در حاشیه این مراسم با بیان اینکه 37 خانه ورزش در روستاهای شهرستان تجهیز شده بود، اظهار داشت: به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مقرر شد پنج خانه ورزش روستایی دیگر نیز تجهیز شده تا خانه‌های روستایی کاشان به 42 عدد برسد که دو خانه تجهیز و سه خانه نیز امروز به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه هر خانه ورزش بین 20 تا 25 میلیون تومان اعتبار به خود تخصیص داده شده است، افزود: این اعتبارات از سوی منابع و اعتبارات اداره ورزش شهرستان کاشان و اعتبارات استانی تخصیص داده شده در این زمینه هزینه شده است و اعتبارات تماماً دولتی است و یک سالن ورزشی مجهز و استاندارد نیز در روستای نشلج کاشان افتتاح می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان ضمن اشاره به امکانات این سالن مجهز در روستای نشلج کاشان ابراز داشت: هرآنچه که این سالن نیاز دارد خیر ورزشی‌ساز تهیه کرده و دهیاری نیز فونداسیون این محل را آماده کرده و بیش از چهار و نیم میلیارد تومان اعتبار به آن اختصاص داده شده است و در اختیار ورزش دوستان آن منطقه قرار می‌گیرد.

وی ضمن اشاره به افتتاح یک خانه بازی در روستای قهرود شهرستان کاشان گفت: در راستای تجهیز این خانه بازی نیز 100 میلیون تومان اعتبار تخصیص داده شده است و توسط دهیاری این روستا هزینه شده است و بازی‌های روز در این خانه بازی در اختیار گروه‌های هدف قرار داده می‌شود.

انتهای پیام/801 /س

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید