آخرین اخبار کاشان

5170 میلیارد ریال طرح با حضور وزیر میراث فرهنگی در کاشان ‌به بهره‌برداری می‌رسد

وبکا نیوز

علی اکبر مرتضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  کاشان‌، ضمن اشاره به حضور علی اصغر مونسان، وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در کاشان به منظور افتتاح دو اقامتگاه سنتی و یک هتل اظهار داشت: پنج هزار و 170 میلیارد ریال اعتبار بخش خصوصی ویژه افتتاح این مراکز هزینه شده است.

وی ضمن اشاره به جزئیات یکی از اقامتگاه‌های سنتی در کاشان افزود: این اقامتگاه سنتی در مساحتی به متراژ 300 مترمربع و 570 مترمبرع زیربنا احداث شده است و ظرفیت اقامتی 20 نفر را دارد و از هشت اتاق تشکیل شده است و 70 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری و 20 نفر اشتغال را ایجاد کرده است.

فرماندار شهرستان کاشان ضمن اشاره به جزئیات دیگر اقامتگاه سنتی افتتاح شده با حضور وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افزود: دیگر اقامتگاه سنتی در مساحتی به متراژ 400 مترمربع، 750 مترمربع زیربنا و ظرفیت اقامتی 29 نفر به بهره‌برداری رسیده است.

وی با بیان اینکه این اقامتگاه سنتی دارای 11 باب اتاق است، گفت: 100 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری ویژه افتتاح این اقامتگاه سنتی در کاشان توسط بخش خصوصی انجام شده است و توانسته برای 20 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی ایجاد کند و در اختیار گردشگران قرار گرفته است.

مرتضایی ضمن اشاره به افتتاح هتل سه ستاره با حضور علی اصغر مونسان تصریح کرد: این هتل در مساحتی به متراژ چهارهزار و 480 مترمربع و زیربنای 30هزار مترمربع افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است و ظرفیت اقامتی 110 نفر را دارد و 39 باب اتاق نیز برای این هتل در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه این هتل دارای فضاهایی نظیر رستوران، فست فود، فود کورت، کافی شاپ، شهربازی کودک، استخر، سالن ورزشی، مرکز خرید، سینما و آمفی تئاتر است، تأکید کرد: پنج هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در مورد افتتاح این هتل صورت پذیرفته و برای 120 نفر اشتغالزایی ایجاد کرده است.

انتهای پیام/801/ش

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید