آخرین اخبار کاشان

خیز کرونا در کاشان؛ روند صعودی مبتلایان نگران‌کننده شد + جدول

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، روند صعودی مبتلایان به ویروس کرونا در منطقه کاشان و آران و بیدگل هشدار شیوع مجدد ویروس کرونا در این مناطق را به صدا درآورده است و از سوی دیگر عادی‌ انگاری باعث شده است تا احتمال پیک جدید بیماری کووید 19 را تقویت کند.

این موضوعات باعث شده است تا بخش‌های کرونایی بیمارستان شهید بهشتی کاشان افزایش پیدا کند و از سوی دیگر بر اساس متخصصان کاهش محسوس سن بیماران کرونایی نیز این موضوع را متذکر می‌شود که ابتلایان به کرونا در مقطع زمانی فعلی به محدوده سنی خاصی محدود نمی‌شود و حتی کودکان را نیز درگیر خود کرده است.

منطقه کاشان و آران و بیدگل که در دو هفته گذشته هیچ مورد فوتی در آن ثبت نشده بود در هفته‌ای که گذشته تنها سه روز بدون فوتی را تجربه کرده است و در بقیه ایام شهرستان کاشان یا آران و بیدگل و یا هر دو شهرستان شاهد فوت یک یا چند نفر از شهروندانمان بر اثر ویروس کرونا بوده است.

شهرستان نطنز خوشبختانه در روند افراد بستری روند کاهشی به خود داشته است اما همچنان تعداد افراد سرپایی در این شهرستان آمار بالا و قابل توجهی را نشان می‌دهد و از سوی دیگر 16 نفر در هفته گذشته در بیمارستان‌های شهرستان نطنز بر اثر ابتلا به ویروس کرونا بستری شدند.

شهرستان اردستان اما متأسفانه در طول هفته گذشته چهار نفر را بر اثر ابتلا به ویروس کرونا از دست داده است و 15 نفر نیز در بیمارستان شهرستان اردستان بر اثر ابتلا به این ویروس منحوس بستری شدند به نحوی که این موضوع نشان می‌دهد که زنگ خطر در اردستان به صدا درآمده است.

انتهای پیام/801/ح

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید