آخرین اخبار کاشان

رسیدگی به مناطق محروم کاشان اولویت ششمین شورای اسلامی است

وبکا نیوز

علی هاشمی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در   کاشان، ضمن تقدیر و تشکر از شهروندان کاشانی در اعتماد به آن‌ها در راستای حضور در ششمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان اظهار داشت: کار بسیار بسیار سختی داریم و این موضوع با توجه به وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم بیش از پیش اهمیت پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه لازم است تمام مسئولان شهر گوش به فرمان نماینده ولی فقیه در کاشان باشند تا اهداف عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و عمرانی محقق شود، افزود: شورای شهر شهر بر خود وظیفه می‌داند که مطیع فرمایشات نماینده ولی فقیه در کاشان باشند و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

منتخب ششمین دوره شورای شهر کاشان ضمن ابراز امیدواری از تشکیل مدیریت انقلابی یک دست در این شهرستان ابراز داشت: توقع مردم در این شرایط بالا رفته است و از سوی دیگر جای بهانه نیز وجود ندارد و با وجود مسئولان خوب و کاری برنامه با سرعت بالایی در حرکت است.

وی ضمن ابراز امیدواری از روی کار آمدن شهرداری انقلابی گفت: مردم از مسئولان توقع دارند و بر همین اساس رسیدگی به مناطق محروم در اولویت ششمین دوره شورای شهر کاشان است که کمتر از سایر مناطق به آنان رسیدگی شده است و بر همین اساس در این زمینه برنامه‌ای را شورای شهر درنظر دارد.

هاشمی طاهری ضمن تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تصریح کرد: در نظر داریم تا رویه فرهنگی شهر تغییر کند و روحیه ایثار و شهادت در اقصی نقاط جامعه مشاهده شود و بر همین اساس شورای شهر کاشان در دوره ششم در زمینه فرهنگی نیز برنامه ریزی ویژه‌ای انجام داده است.

وی با بیان اینکه شورای شهر در زمینه افزایش اختیارات و بودجه ادارات به ویژه در شهرداری یقینا گام برمی‌دارد، تاکید کرد: شهرداری در هر اقدامی به ویژه تغییر کاربری همکاری لازم را ندارند و از این موضوع گله مند هستیم و بر همین اساس این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

منتخب ششمین دوره شورای شهر کاشان ضمن تاکید بر گسترش ارتباط هر چه بیشتر با ادارات افزود: باید به گونه‌ای قدم برداشت که اعتماد مردم به نظام و مسئولان آن افزایش پیدا کند و بر همین اساس لازم است در این زمینه تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم.

انتهای پیام/801 /س

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید