آخرین اخبار کاشان

25 درصد از گروه‌های هدف در کاشان دوز نخست کرونا را دریافت کردند

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کاشان، مهدی دلاوری شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به آمار و ارقام مربوط به واکسیناسیون در کاشان اظهار داشت: تا 30 مردادماه تاکنون 90هزار دوز از شهروندان کاشانی دوز نخست واکسن کرونا را دریافت کردند.

وی با بیان اینکه 37هزار و 112 نفر از هموطنان نیز دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کردند، افزود: 991 نفر از کادر بهداشت شهرستان کاشان دوز نخست واکسن کرونا را دریافت کرده و 782 نفر نیز دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کردند و پنج هزار و 448 نفر از بیماران خاص نیز دوز نخست واکسن کرونا را دریافت کردند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان سه هزار و 985 دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کردند، ابراز داشت: 455 دوز اول واکسن کرونا به ایثارگران تزریق شده است و 227 نفر از این گروه نیز دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کردند و سنین بالای 50 سال نیز 63 هزار و 609 دوز نخست و 27هزار و 43 دوز دوم دریافت کردند.

وی با بیان اینکه یک هزار و 898 دوز نخست ویژه بیماران زمینه‌ای تزریق شده است، گفت: 106 نفر از این بیماران دوز دوم را تزریق کردند و 13هزار و 792 نفر از مشاغل دوز نخست را دریافت کرده و دو هزار و 918 نفر از این جامعه هدف دوز دوم را تزریق کردند.

دلاوری با بیان اینکه 25 درصد از گروه‌های هدف دوز نخست کرونا را در منطقه کاشان دریافت کردند، تصریح کرد: با وجود واکسیناسیون اما همچنان لازم است تا پروتکل‌های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت شود تا با واکسیناسیون جمعیت غالب شاهد ایمنی قابل قبول جامعه باشیم.

انتهای پیام/801/ش

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید