آخرین اخبار کاشان

اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرستان کاشان انتخاب شدند

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کاشان ، آیین تحلیف اعضای شورای اسلامی شهرستان کاشان در دوره ششم و انتخاب هیات رئیسه برگزار شد و در این جلسه و پس از رای‌گیری اعضا، جواد حاج قدیری راوندی به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان کاشان در دوره ششم انتخاب شد.

مهدی تقی پور نیاسر نیز به عنوان نایب‌ رئیس شورای شهرستان کاشان برگزیده شد و حمیدرضا قمی به عنوان منشی اول و فرشاد جعفری ویدوجی به عنوان منشی دوم شورا و همچنین علی مسلمی به عنوان منشی سوم و خزانه‌دار شورا در آغاز فعالیت ششمین دوره خود انتخاب شدند.

ابوالقاسم باقری‌زاده نیز به عنوان سخنگوی شورای اسلامی شهرستان و محمد ارباب به عنوان نماینده شورای اسلامی شهرستان کاشان در شورای اسلامی استان اصفهان انتخاب شد و در راستای اجرای مواد 89 و 90 قانون شوراها و تبصره‌های ذیل و همچنین آیین نامه اجرایی ماده 90 قانون شوراها، ابوالقاسم باقری‌زاده و عباسعلی کاردان به عنوان نمایندگان شورای شهرستان برای عضویت در هیات حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شهرستان کاشان انتخاب شدند.

رضا آقامحمدی، علی مسلمی، ابوالقاسم باقری‌زاده و عباسعلی کاردان نیز به ترتیب به عنوان نمایندگان شورای شهرستان برای عضویت در هیات های تطبیق در بخش مرکزی، قمصر، نیاسر و برزک انتخاب شدند و در پایان اعضای شورای اسلامی شهرستان کاشان سوگندنامه خود را نیز قرائت کردند.

انتهای پیام/801/س

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید