آخرین اخبار کاشان

امکان واکسیناسیون افراد بالای 18 سال در کاشان فراهم شد

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کاشان، تسریع در روند واکسیناسیون در کاشان این روزها نوید روزهای خوب در آینده نزدیک را به همراه دارد و از این بابت یقینا با تسریع در روند واکسیناسیون شاهد کاهش شیوع این ویروس منحوس و قطع زنجیره انتقال هستیم.

خوشبختانه تسریع واکسیناسیون در کاشان به مرحله‌ای رسیده است که افراد بالای 18 سال می‌توانند نسبت به تزریق واکسن کرونا اقدام کنند و پس از ثبت نام در سامانه واکسیناسیون وزارت بهداشت به مراکز تجمیعی واکسیناسیون مراجعه کنند.

مهدی دلاوری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، ضمن اشاره به امکان ثبت‌نام واکشن افراد بالای 18 سال ویژه منطقه کاشان و آران و بیدگل تا ساعات دیگر اظهار داشت: افراد بالای 18 سال برای واکسیناسیون پیش از حضور در مراکز تجمیعی در سامانه salamat.gov.ir ثبت‌نام کنند.

وی با بیان اینکه خواهشمند است افراد پس از دریافت نوبت جهت تزریق به پایگاه‌های واکسیناسیون مراجعه کنند، افزود: دانش‌آموزان متولد یکم مهر 1382 لغایت یکم مهر 1383 نیز امکان ثبت‌نام در سامانه نوبت‌دهی را دارند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان ضمن اشاره به آمار و ارقام مربوط به واکسیناسیون در منطقه کاشان ابراز داشت: تاکنون 162هزار و 908 دوز نوبت اول واکسن کرونا و 78هزار و 589 دوز نوبت دوم واکسن کرونا در منطقه کاشان به گروه‌های هدف تزریق شده است.

وی با بیان اینکه در مجموع تاکنون 241هزار و 497 دوز واکسن کرونا در منطقه کاشان تزریق شده است، گفت: سه مرکز تجمیعی واکسیناسیون در کاشان از هشت لغایت 22 به صورت یکسره پذیرای شهروندان نسبت به واکسیناسیون آنان است.

انتهای پیام/801/ ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید